اکسیدین خاک

 

ضدعفونی کننده های خاک کشاورزی به منظور کاهش موثر پاتوژنهای خاک برد ( خاکزی ) بخصوص نماتدها با استفاده از انواع سموم قارچ کش و ضد عفونی کننده شیمیایی خاک به اشکال مختلف پودری،گازی و محلول در آب مقدور است لیکن در اغلب موارد آلودگیهای ثانویه خاک و محیط زیست و هزینه های زیاد و از طرفی اثر بخشی کم آنها موجب شده است که سازمانهای جهانی نظارتی در امور کشاورزی و محیط زیست، موکدا بر استفاده از ضد عفونی کننده سطح بالای پراستیک اسید تاکید نمایند. اکسیدین گرید خاک کشاورزی که بر پایه پراستیک اسید فرموله شده و یک ضد عفونی کننده صنعتی سطح بالا است  این منظور را به خوبی مرتفع می کند ودرکشاورزی پایدار جایگاه ویژه ای یافته است . چراکه ضمن ارایه عملکردی بسیار قابل توجه ، هزینه های بسیار کم بدون هیچ نوع آلودگی در برخواهد داشت و به طور موثری در افزایش عملکرد محصول تاثیز گذار است .

علاوه بر مزیتهای فوق الذکر، حفظ ترکیب فون و فلور خاک و به خصوص افزایش میزان اکسیژن خاک که یک عنصر حیاتی برای افزایش عملکرد محصول است،  توسط این ضد عفونی کننده ارگانیک ، ویژه گی منحصر به فردی است که در کشاورزی مدرن و پایدار مورد توجه متخصصین کشاورزی  دنیا در نهاد های نظارتی  بین المللی و تیم فنی تولید این محصول در ایران قرار گرفته است .

بدیهی است گستردگی انواع واریته های باغی و زراعتی و آب و هوای مناطق مختلف و بافت خاک و بسیار پارامترهای دیگر در نحوه کاربرد و محلول سازی این ضدعفونی کننده صنعتی سطح بالا موثر است . لذا برای اطلاع از میزان و نحوه کاربرد اکسیدین به منظور ضد عفونی خاک کشاورزی لطفا با واحد فنی ما در تماس باشید .

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای