اکسیدین- شستشوی رزین های صنعتی

شستشوی رزینهای رنگر بری و سختیگیر در صنایعی که برای بهبود و اصلاح آب مورد نیاز خود از این نوع رزینها استفاده می کنند ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است .چراکه این رزینها به شدت در معرض آلودگی میکروبی هستند . آلودگی میکروبی رزین مسبب کاهش سطح تبادل یونی و درنتیجه مسبب کاهش راندمان رزین و همچنین باعث کاهش ساعات کارکرد رزین خواهد شد .
استفاده از یک ماده ضد عفونی کننده بی خطر مانند اکسیدین ( OXCIDINE ) با گرید مخصوص شستشوی رزین های رنگ بری و سختی گیر میتواند ضمن زدودن کامل آلودگی میکروبی و تا حدودی سختی کربنات کلسیم و منیزیم و سولفاته از اطراف دانه های رزین ، کیفیت آب خروجی را تا حد زیادی بهبود ببخشد .
اکسیدین تولیدی آرال شیمی یک محلول ضد عفونی کننده بسیار موثر و قابل اطمینان است و با دارا بودن تاییدیه سازمان غذا و دارو ، جایگزینی مناسب در مقابل ضدعغونی کننده های پرخطر دیگر است .

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای