اکسیدین پرورش ماهی

اصول پرورش آبزیان به ویژه پرورش ماهی  الزامات بهداشتی را به تولید کنندگان و پرورش دهندگان تکلیف می کند که مهمترین آنها استفاده از یک ضد عفونی کننده سطح بالا و در عین حال بی خطر برای آبزیان و محیط زیست است . لذا دقت در انتخاب یک ضد عفونی کننده کارآمد مانند اکسیدین که یک محلول ضد عفونی کننده صنعتی سطح بالا  بر پایه پراستیک اسید است ، بسیاری از آلودگی های دوره پرورش و حتی آلودگی های بسته بندی  و بازاررسانی محصول را مرتفع می نماید .

اکسیدین تولیدی آرال شیمی گلستان که یک محلول ضد عفونی کننده  ارگانیک ، بی خطر و کاملا قابل اطمینان برای پرورش دهندگان محسوب می شود ، انتخابی هوشمندانه و مقرون به صرفه اقتصادی برای ضد عفونی  جداراستخرها و منابع آب آنها و حتی فیلترهای موجود بر سر راه آب ورودی و کلیه ابزار پرورش  است . به نحوی که 90 درصد آلودگی ها و عوامل بیماریزا را  در همان مراحل اولیه حذف می کند . ضمن اینکه کمک شایانی به افزایش اکسیژن محلول آب DO می نماید . این محلول ضد عفونی کننده صنعتی سطح بالا در مواقع ایجاد نقص در سیستم تولید اکسیژن استخرها می تواند کمک موثری در تامین اکسیژن مورد نیاز آبزیان باشد .

از این ضد عفونی کننده سطح بالا ،  می توانید در مراحل بدون حضور آبزی و در مراحل با حضور آبزی البته مطابق با دستورالعملهای خاص خود به نحو احسن استفاده بفرمایید .

 

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای