اکسیدین صنایعIQF

 

میوه ها و سبزیجات به دلیل خواص مفید فراوانی که برای سلامتی انسان دارند،امروزه جزو مهمترین بخش از نیازهای غذایی محسوب می شوند .لذا توجه   ویژه به عدم آلودگی میکروبی آنها از مزرعه تا بسته بندی و مصرف ، یکی از چالشهای بزرگ تولید کنندگان ، بخصوص ناظرین تولید آنها می باشد .

 

تازگی مواد اولیه، تمیزی سیستم های فرایند تولید و بسته بندی نهایی محصول از عواملی هستند که برای تولید میوه و سبزیجات بسته بندی شده و گاهها آماده طبخ ،الزامی است. برای رسیدن به این هدف باید از یک ضد عفونی کننده ایمن، مورد تایید FDI و EPA برای استفاده در صنایع غذایی که فاقد ترکیبات کلر و هر نوع ترکیبات شیمیای مضر حاصل از عملکرد ماده ضد عفونی کننده  باشد ، استفاده شود.

 

اکسیدین  صنایع IQF یکی از بهترین گزینه های ممکن برای استفاده در صنایع میوه و سبزیجات تازه منجمد شده است که بر پایه پراستیک و هیدروژن پراکسید و با فرمولاسیون اختصاصی به این منظور تولید شده است. این محصول با پوشش گسترده ای که در فرآیند میکروبکشی از خود نشان می دهد، به راحتی قادر به از بین بردن انواع رایجی از باکتری ها، ویروس ها و قارچ ها و … از قبیل Staphylococcus aureus ،  E.Coli، Salmonella و …. می باشد.

 

موارد استفاده از اکسیدیدن  IQF در این صنایع :

  • ضد عفونی  میوه ها و سبزیجات تازه برگی
  • ضدعفونی میزها و سطوح کار در تماس با مواد غذایی
  • ضدعفونی تجهیزات مورد استفاده در فرایند تولید
  • ضدعفونی مخازن نگهداری آب
  • ضدعفونی لوله های انتقال آب و مبارزه با عوامل میکروبی ایجاد بو و طعم نامطبوع در آب فرایند
  • ضدعفونی ظروف بسته بندی
ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای