در این بخش به بررسی سوالات متداول مشتریان عزیز می پردازیم.

سوال: آیا این محصولات برپایه الکل است؟

پاسخ: خیر. محصول فوداسیب و سرفوسیب بر پایه پراستیک اسید هستند و مواد الکلی در ترکیب آن ها وجود ندارد.

 

سوال: تفاوت بین فوداسیب و سرفوسیب چیست؟

پاسخ: فوداسیب و سرفوسیب هر دو بر پایه پراستیک اسید هستند. مواد تشکیل دهنده فوداسیب، فود گرید هستند و می توان سطوح در تماس با مواد غذایی را با آن ضدعفونی کرد.

سرفوسیب برای ضدعفونی سطوح قابل استفاده است و برای ضدعفونی دست و هوا مورد استفاده قرار نمی گیرد.

 

سوال: آیا سرفوسیب و فوداسیب روی ویروس تاثیر دارند؟

پاسخ: بله، این دو محلول در دسته ضدعفونی کننده های سطح بالا قرار می گیرند. طیف اثر آن ها انواع باکتری های گرم مثبت و گرم منفی، مایکوباکتریم ها، ویروس ها و قارچ ها و اسپرها می باشد. 

در شرایط کنونی با شیوع ویروس کرونا مواجه هستیم. جهت پیشگیری از کروناویروس و کنترل این بیماری می توان از اکسیدین- فوداسیب و سرفوسیب استفاده کرد.

 

سوال: محلول های ضدعفونی کننده برپایه پراستیک اسید چه استانداردهایی دارند؟

پاسخ: این محلول ها مطابق استاندارد FDA و EPA و بر اساس دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی(WHO) تولید می شوند. دارای مجوز بهداشتی سازمان غذادارو و سیب سبز سلامت می باشند.

 

سوال: نحوه استفاده از محلول ضدعفونی کننده فوداسیب به چه صورت می باشد؟

پاسخ: طبق دستورالعمل ارسالی با محصول، عمل شود. برای ضدعفونی سطح و سطوح در تماس مستقیم با انسان، بسته به میزان آلودگی، می توان از ۳ الی ۵ سی سی در یک لیتر آب استفاده نمود.

 

سوال: محلول ضدعفونی کننده فوداسیب برای مصارف خانگی چه کاربردهایی دارد؟

پاسخ: فوداسیب مناسب ضدعفونی کردن دست، سطح و سطوح در تماس با انسان و همچنین میوه و سبزیجات می باشد.

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید