اکسیدین آب و فاضلاب

 

درسالهای اخیر و با کاهش شدید منابع آب، اقدامات وسیعی در خصوص استفاده مجدد از فاضلاب خروجی از منابع مختلف انجام شده است. آب و سطوح در تماس با آب، از مستعدترین سطوح مناسب برای رشد انواع باکتری ها، ویروس ها، جلبک ها و عفونت های بسیار خطرناک است و عدم جلوگیری از رشد این عوامل بیماری زا، به عواقبی مانند همه گیر شدن بیماری های عفونی و گوارشی را به همراه خواهد داشت.

به منظور جلوگیری از رشد و انتقال عوامل میکروبی ذکر شده میبایست از یک ضدعفونی کننده بی خطر و فاقد باقی مانده های خطرناک استفاده نمود.

 

اکسیدین 15% صنایع آب و فاضلاب، یک محصول ضدعفونی کننده قدرتمند با قدرت اثرگذاری بالاست که طیف بسیار وسیطی از انواع عوامل بیماریزا از قبیل E.Coli را بطور کامل از بین می برد.

این محصول بر پایه پراستیک اسید و هیدروژن پراکسید با فرمولاسیونی کاملا اختصاصی برای استفاده از منابع آب تولید شده است و در دوزهای توصیه شده، نقش قابل توجهی در افزایش COD ندارد.

 

استفاده از اکسیدین 15% صنایع آب و فاضلاب در کنار کلر، مقادیر ترکیبات سرطانزای ناشی از واکنش کلر با هیروکربن های آب با عنوان تری هالومتانها ( THMs) را به شدت کاهش خواهد داد.

 

موارد استفاده از اکسیدین 15% صنایع آب و فاضلاب در صنایع مربوطه :

 

  • ضدعفونی مخازن نگهداری و توزیع آب
  • ضدعفونی خطوط انتقال آب
  • ضدعفونی فاضلاب های شهری و صنعتی
  • ضدعفونی سیستم های فیلتراسیون غشایی RO و UF
  • ضدعفونی تجهیزات تولید و انتقال آب
  • ضدعفونی سیستم های برج های خنک کننده
  • ضدعفونی سیستم های حرارتی و برودتی

 

 

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای