اکسیدین – دامداریها

 

علیرغم وجود انواع مختلفی از محصولات گندزدا و ضدعفونی کنندگی های متفاوت در کلینیک های دامپزشکی و با استفاده های مکرر دامداران از این محصولات بطور سالانه باز هم شاهد بروز اپیدمی های وحشتناکی هستیم و فعالیت یک یا چند نوع گونه بیماری زا در مزارع پرورش دام ، خسارات مالی و جانی فراوانی را به فعالین این صنعت تحمیل می کند .بسیاری از انواع ضدعفونی کننده های رایج در بازار به صورت انتخابی و تنها در مقابل یک یا چند نوع عامل بیماریزا قابل استفاده هستند و توانایی از بین بردن همه انواع پاتوژن های بیماریزا را ندارند.

با توجه به گوناگونی و گستردگی انواع پاتوژن های فعال در صنایع پرورش دام ،منطقی تر است تا برای کنترل بار میکروبی فارم ها از یک محصول ضدعفونی کننده بسیار قدرتمند و چندمنظوره استفاده کنیم که در مقابل طیف وسیعی از انواع باکتری ها ،ویروس ها، قارچ، کپک و ….. اثرگذار بسیار بالا و مقرون به صرفه است که برپایه پراستیک اسید و هیدروژن پراکسید و بطور اختصاصی برای استفاده در صنایع تولیدات دامی فرموله شده است.

این محصول توسط سازمان غذا دارو ، سازمان دامپزشکی ،FDAوEPA مورد تآیید است و با دوز مشخصی قادر است سلامت دام و مصرف کنندگان فراورده های دامی را تضمین نماید.

موارد استفاده از اکسیدین دامی در صنایع مربوطه:

1_ ضدعفونی سالن های پرورش دام ( گاو ،گوسفند، بز….)

2-ضدعفونی سیستم ها شیردوشی و مخازن حمل شیر

3_ضدعفونی لوازم ابزار و تجهیزات

4_ ضدعفونی حوضچه های ورودی

5_ ضدعفونی خوراک دام ( قبل از فراوری)

6_ ضدعفونی آب آشامیدنی

7_ ضدعفونی پستان گاو

8_ ضدعفونی سم گاو و جلوگیری از بیماری لنگش

9_ ضدعفونی فضای کشتارگاه ها

10_ ضدعفونی لاشه های گوشت

11_ضدعفونی خودروهای حمل دام و گوشت

12ضدعفونی مخازن نگه داری آب و لوله های انتقال آب

13_ضدعفونی انبارها و مخازن نگه داری علوفه

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای