اکسیدین فارم های طیور

 

سالن های پرورش ماکیان هدفی بسیار جذاب برای انواع باکتری ها ، ویروس ها ،کپک ها، و سایر گونه های پاتوژن های بیماری زا هستند و رشد و شیوع این عوامل در فارم ها نه تنها باعث بروز خسارات مالی فراوان به پرورش دهندگان طیور می شود، حتی ممکن است تلفات جانی و بحران های انسانی را به همراه داشته باشد.

باید به این نکته توجه داشت که زنجیره تولید محصولات خوراکی و غیرخوراکی مرتبط با طیور ،از همین فارم ها آغاز می شوند ودر صورت عدم رعایت اصول پیشگیری ،شیوع و گسترش عوامل خطرناکی مانند SALMONELLA وCAMPYLO BACTER که عامل بیماری از مسمومیت های غذایی هستند ، از اولین حلقه زنجیره آغاز خواهد شد. بهترین ، اصولی ترین ، ارزانترین و موثرترین راه برای پیشگیری از بروز چنین مسائلی ، کنترل های ایمنی زیستی و ممانعت از رشد چنین پاتوژن هایی در سالن های مربوطه است. اکسیدین فارم های پرورش طیور ، یک محصول ضدعفونی کننده سطح بالا و بسیار قدرتمند بر پایه پراستیک اسید و هیدروژن پراکسید است که اثرات میکروب کشی قابل توجهی در مقابل طیف گسترده ای از عوامل بیماریزای اختصاصی در صنایع پرورش ماکیان دارد.

این محصول بطور اختصاصی جهت پیاده سازی فرآیندهای ایمنی زیستی در فارم ها و مزارع پرورش ماکیان فرموله شده است و استفاده از آن در فرایند ضدعفونی در این صنایع ، افزایش چشمگیر سطح تولیدات طیور و در نهایت سوددهی بیشتر دام به همراه خواهد داشت.

موارد استفاده از اکسیدین _ فارم های پرورش طیور

۱_ ضدعفونی فضای ستان ها در حضور جوجه

۲_ ضدعفونی اولیه کف ، فضا و دیوارهای سالن در غیاب جوجه

۳_ضدعفونی خوراک با رقت سازی های توصیه شده

۴_ضدعفونی آب مورد استفاده در خوراک

۵_ضدعفونی لاشه گوشت مرغ در کشتارگاه

۶_ضدعفونی مخازن نگه داری و خطوط انتقال آب

۷_ضدعفونی تجهیزات و لوازم در فارم ها و کشتارگاه ها

۸_ضدعفونی سطوح در کشتارگاه ها

۹_ضدعفونی سیستم های چیلر

۱۰_ضدعفونی حوضچه ورودی

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای