صنایع آرال شیمی گلستان تولید کننده انواع ضدعفونی کننده  و گندزدای سطح بالا(High level) بر پایه پراستیک اسید (PAA) بدون اثرات سوء بر سلامتی انسان و محصولات نهایی صنایع غذایی، لبنی و محیط زیست با پایداری بالا با نام تجاری اکسیدین ( OXCIDINE) در کشور است.

مشخصات تولیدی این محصول  با استاندارد ۱۰۴۰ اروپا سبب گردیده نشان سیب سلامت سازمان غذا و داروی کشور را به راحتی دریافت نماید.

صنایعی همچون پگاه زنجان  ،لبنیات کاله ، ،زمزم گلستان ،نوشاب تهران ، قند و شکر شاهرود ، صنایع پارس کاغذنکا، لبنیات آستان قدس رضوی و بسیاری صنایع دیگر در حال استفاده از این محصول می باشند.

پراستیک اسید با نام های تجاری مختلف مثل PEROXY ACELICACID. PERASAN در دنیا و محصولی که در واحد تولیدی آرال شیمی گلستان تولید می شود، OXCIDINE نام دارد که به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در تولید آن و پایدار کننده های قوی. قابلیت ماندگاری و اثر بخشی بسیار بالایی نسبت به محصولات مشابه داخلی و خارجی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید