درباره صنایع آرال شیمی

صنایع آرال شیمی، با سابقه نزدیک به یک دهه، در زمینه تولید انواع ضدعفونی کننده و شوینده تخصصی صنایع بر پایه پراستیک اسید،  فعالیت می کند. با توجه به کاربرد وسیع پراستیک اسید در صنایع مختلف، صنایع آرال شیمی به طور اختصاصی به تولید این محصول می پردازد.

ضدعفونی کننده های سطح بالا با نام تجاری پراکسیدین که طبق آخرین تغییرات روزنامه رسمی از صنایع شیمیایی ایمن بهدار هیرکان به پیشگام بهار شیمی گلستان تغییر نام پیده کرده است، تولید می شود. پراکسیدین برپایه پراستیک اسید می باشد. این محصولات در زمینه های مختلف از جمله شستشو و ضدعفونی خطوط تولید کارخانه های غذایی و لبنی و بهترین جایگزین فرمالین، جلبک زدایی و ضدعفونی تانکر نگهداری آب و همچنین آبنما، ضدعفونی استخر و جکوزی، گندزدایی و ضدعفونی فاضلاب، فرایند ضدعفونی سالن های دامداری و مرغداری، ضدعفونی کود و بذر و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

آرال شیمی، با پیروی از استانداردهای 1040 اروپا و دریافت مجوزهای پروانه بهره برداری ساخت،  نشان سیب سلامت سازمان غذا و داروی کشور، عضویت اتحادیه کسب و کارهای مجازی، نماد اعتماد کسب و کار آنلاین و درگاه پرداخت امن، آماده ارائه خدمت به صنایع و کارخانجات محترم می باشد. بهترین قیمت و کیفیت پراستیک اسید را از ما بخواهید.

محصول تولید شده در این شرکت بی رنگ و دارای بوی تند سرکه ای است. محصولات تولید شده پس از انجام تست ها و آنالیزهای کنترل کیفی، آماده ارائه به مشتریان می باشد. پراستیک اسید تولید شده در آرال شیمی، بصورت3 % الی 30 % متناسب با نیاز و سفارش مشتریان در صنایع مختلف، تولید می شود.

ویدیوی زیر خلاصه ای از بیوگرافی صنایع آرال شیمی است:

تصاویر زیر، نمایی از محل دپارتمان اداری و فروش صنایع آرال شیمی واقع در استان گلستان می باشد:

فضای بیرون- دپارتمان اداری و فروش
واحد اداری -فضای بیرون
فضای بیرونی سوله ها
محوطه داخل مجموعه- دپارتمان اداری
فضای داخل مجموعه
پارکینگ مجموعه
فضای دفتری واحد اداری-صنایع آرال شیمی
فضای داخلی-واحد اداری
محوطه داخلی و سالن ها

در زیر به تعدادی از صنایع و مراکزی که از محصولات آرال شیمی استفاده می کنند اشاره شده است:

علوم پزشکی کرمان، علوم پزشکی اصفهان، بیمارستان فرقانی قم، شرکت دخانیات، بیمارستان صیاد، برخی شعب بانک سپه، برخی شعب بانک رسالت، نیروگاه کرمان، آتش نشانی البرز، آتش نشانی قم، راهبری رجا، پگاه، کوشاب غرب ایلام (هایسنس)، قند و شکر عطیه، صنایع پارس کاغذ نکا، بیمارستان فلسفی، لبنیات آستان قدس رضوی، بیمارستان کاپری، بیمارستان فوق تخصصی شفا، قارچ یکتای سپاهان، بیمارستان موسوی گرگان، بیمارستان تخصصی کوثر، بندر امیرآباد (شست و شو و ضدعفونی تانکرهای حمل غلات) و کافه رستوران های زنجیره ایی عمارت، هتل قصر بوتانیک، فست فود های پروشا و برگرتین، صنایع غذایی تمشه، صنایع غذایی کاچیلا، صنایع پلاستیکی رزپلاست، شرکت فراطب، لبنیات آشوراده و … در حال استفاده از خانواده پراکسیدین هستند.
برای مشاهده لیست کامل مشتریان ما، اینجا کلیک کنید.