گالری حوزه دام، طیور و کشاورزی

در این گالری، چکیده ای از تصاویر و ویدیوی بازدیدهای آرال شیمی از اماکن مرتبط با حوزه دام، طیور و کشاورزی ارائه شده است. همچنین در این گالری، عملکرد بالای محصولات آرال شیمی، ویدیوی ارسالی رضایتمندی مشتریان عزیز هم نمایش داده می شود. در این بازدیدها، کشاورزان، دامداران و پرورش دهندگان محترم طیور، مشکلات خودشون را با ما مطرح می کنند و کارشناسان ما در محل حاضر می شن و با بررسی شرایط موجود، بهترین راهکار و بهترین محصولات را در حوزه مربوطه معرفی و آزمایش می کنند. تیم فنی آرال شیمی تلاش می کند، مشکلات موجود در این صنعت را در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه حل کند.

بازدید از یک دامداری کوچک در استان گلستان

در این بازدید، کارشناسان دامپزشک ما به یک دامداری رفتند تا عملیات ضدعفونی پستان گاو را با استفاده از تیت گارد انجام بدن. استفاده همزمان از پری دیپ B4dip و سیف تیت گارد، موجب محافظت گاو در مقابل بیماری ورم پستان (ماستیت) می شود.

پری دیپ ضدعفونی کننده پستان گاو B4Dip

بازدید از کشتارگاه صنعتی طیور “تلاونگ خزر” استان گلستان

در این بازدید، کارشناس برای ما توضیح میده که مسیرهای جابجایی فاضلاب طیور به چه شکل هستش و چه قسمت هایی به ضدعفونی نیاز دارند.

لزوم ضدعفونی فارم پرورش طیور

توی این ویدیو به شما توضیح میدیم که چه پانوژن هایی تو محیط نگاهداری و فارم پرورش طیور وجود داره و چجوری با محصول داموسیب میتونیم این محیط ها را ضدعفونی کنیم تا طیور را از بیماری ها محافظت کنیم.

داموسیب برای پرورش آبزیان

آرال شیمی ضدعفونی کننده سطح بالا و دوستدار محیط زیست را در این راستا معرفی می کند. پرورش آبزیان انواع باکتری های گرم مثبت و گرم منفی و قارچ ها را از بین می برد و سلامت استخر پرورش آبزیان را تضمین می کند.

در این ویدیو، کارشناس ما از یک استخر پرورش آبزیان دیدار می کند و توضیحات لازم را در خصوص لزوم ضدعفونی استخر ماهی و میگو توضیح می دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آرال شیمی تماس بگیرید.