اکسیدین آزمایشگاه مواد غذایی

آزمایشگاههای آنالیز مواد غذایی همواره در معرض آلودگیهای مختلف میکروبی قراردارند و مدیریت رفع آلودگی از این محیط ها نزد مسئولین آزمایشگاهها و مدیران آنها امریست مهم و خطیر . استفاده از یک ضدعفونی کننده ارزان قیمت و کارآمد و قابل دسترس ، یکی از ابزارهای مهم برای نیل به این مقصود است .

اکسیدین ویژه آزمایشگاههای مواد غذایی ، محلول ضد عفونی کننده ای بسیار موثر و بی خطر و سطح بالا طبق تاییدیه های وزارت بهداشت ایران ( دارای نشان  سیب سبز سلامت ) است که می تواند کمک بسیار موثری برای رفع هر گونه آلودگی میکروبی در آزمایشگاههای یاد شده باشد .

اکسیدین تولیدی این واحد صنعتی بر پایه پراستیک اسید است و به همین دلیل در زمره ضد عفونی کننده های سطح بالا ( Hi Level ) قرار گرفته است . لذااز این ضد عفونی کننده می توانید به سادگی و با اطمینان کامل در :

  • ضدعفونی ابنیه آزمایشگاه
  • ضد عفونی سیستم فاضلاب و زدودن موثر بیوفیلم موجود در لوله های فاضلاب و سیستم انتقال آب و تهویه
  • ضد عفونی سطوح کار و ابزار آزمایشگاهی مثل سطح بنچها و حتی ابزار کشت میکروبی
  • ضدعفونی در کلین رومها و داخل هودهای میکروبی
  • و بسیار موارد دیگر استفاده بفرمایید

 

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای