تمامی هتل ها، رستورانها، کافی شاپ ها، آشپزخانه های طبخ غذا و اماکنی که به نحوی در زمینه تولید و فروش غذا و نوشیدنی ها فعالیت میکنند، آگاه به این نکته هستند که کم توجهی در امر نظافت و عدم رعایت موازین بهداشتی می تواند این واحدها را تبدیل به یکی از مهمترین حلقه های زنجیره انتقال بیماری ها نماید. حضور افراد مختلف با شرایط متفاوتی از سلامتی و بهداشت در این اماکن الزام بیشتری در خصوص استفاده از یک ضدعفونی کننده ایمن و کارامد در این واحد ها ایجاد کرده است.

شستشوی تنها و استفاده از ترکیبات آنتی باکتریال غیر استاندارد به منظور ضدعفونی کرده سطوح در تماس با غذا، فرایند حذف عوامل بیماریزا را بطور کامل انجام نمی دهد.

اکسیدین رستورانها و فست فودها یک محصول ضدعفونی کننده بسیار قدرتمند و کم خطر است که هیچ باقیمانده مضری از خود برجا نمی گذارد و بسیار مقرون به صرفه است. سمیت ندارد و از همه مهمتر اینکه فرمولاسیون این محصول توسط سازمان غذا و دارو ایران (دارای نشان سیب سبز سلامت)، FDA و EPA مورد تایید قرار گرفته است.

این محصول برپایه پراستیک اسید و هیدروژن پراکساید فرموله شده و با توجه به دستورالعمل اختصاصی ارائه شده برای مصرف، فاقد اثرات مضری از قبیل خوردگی در سطوح مورد استفاده است.

موارد استفاده از اکسیدین رستورانها و فست فودها:

  • ضدعفونی مخازن نگهداری آب و خطوط لوله کشی انتقال آب
  • حذف اجرام، لجن و خزه های ایجاد شده در مخازن نگهداری آب و خطوط انتقال
  • ضدعفونی ظروف و وسایل مورد استفاده در آشپزخانه
  • ضدعفونی میزهای استیل مورد استفاده برای قطعه کردن انواع گوشت
  • ضدعفونی سطوح زمین و دیوارها
  • ضدعفونی میوه ها و سبزیجات
  • ضدعفونی مجاری فاضلاب و کفشورها
ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید