اکسیدین پرورش ماهی

اصول پرورش آبزیان به ویژه پرورش ماهی، الزامات بهداشتی را به تولید کنندگان و پرورش دهندگان تکلیف می کند که مهمترین آنها استفاده از یک ضدعفونی کننده سطح بالا و در عین حال بی خطر برای آبزیان و محیط زیست است. لذا دقت در انتخاب یک ضدعفونی کننده کارآمد مانند اکسیدین که یک محلول ضدعفونی کننده صنعتی سطح بالا بر پایه پراستیک اسید است، بسیاری از آلودگی های دوره پرورش و حتی آلودگی های بسته بندی و بازاررسانی محصول را مرتفع می نماید .

اکسیدین تولیدی آرال شیمی گلستان که یک محلول ضدعفونی کننده ارگانیک، بی خطر و کاملا قابل اطمینان برای پرورش دهندگان محسوب می شود، انتخابی هوشمندانه و مقرون به صرفه اقتصادی برای ضدعفونی جدار استخرها و منابع آب آنها و حتی فیلترهای موجود بر سر راه آب ورودی و کلیه ابزار پرورش است. به نحوی که 90 درصد آلودگی ها و عوامل بیماریزا را در همان مراحل اولیه حذف می کند. ضمن اینکه کمک شایانی به افزایش اکسیژن محلول آب DO می نماید. این محلول ضدعفونی کننده صنعتی سطح بالا در مواقع ایجاد نقص در سیستم تولید اکسیژن استخرها می تواند کمک موثری در تامین اکسیژن مورد نیاز آبزیان باشد.

از این ضدعفونی کننده سطح بالا، می توانید در مراحل بدون حضور آبزی و در مراحل با حضور آبزی البته مطابق با دستورالعملهای خاص خود به نحو احسن استفاده بفرمایید .

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای