۲۲ آذر, ۱۳۹۸

آرال شیمی در نمایشگاه iFood مشهد

خانواده اکسیدین به منظور ضدعفونی در مباحث مختلف قابل استفاده می باشد. نمونه هایی از کاربرهای محلول های اکسیدین می توان به کارخانه های صنایع غذایی (سیستم های CIP و COP)، پرورش قارچ، پرورش ماهی و میگو، سالن های پرورش دام و طیور، ضدعفونی و قارچ کشی و حذف عوامل بیماری زا در گلخانه ها و زمین های کشاورزی، ضدعفونی سطوح و ابزار بیمارستانی و دندانپزشکی، ضدعفونی سطوح اماکن گردشگری و هتل و رستوران و فست فودها، ضدعفونی میوه و سبزی، باغات مرکبات و سورتینگ، ضدعفونی و رسوب زدایی از سیستم های RO و UF و … اشاره کرد. از جمله مصارف دیگر اکسیدین (فوداسیب) ضدعفونی سطوح و همچنین ضدعفونی دست و هوا می باشد.

خراسان رضوی بعنوان قطب صنایع غذایی در ایران تصمیم به برگزاری نمایشگاه در این زمینه دارد. به دلیل کاربرد فراوانی که محصولات تولیدی آرال شیمی در این زمینه دارند، این شرکت در نمایشگاه آی فود شرکت کرده است.

نمایشگاه آی فود مشهد در تاریخ ۲۷ام تا ۳۰ام در مکان نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شود.

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید