زدودن آلودگی خطوط تولید انواع نوشیدنی با استفاده از ضدعفونی کننده ای سطح بالا (Hi Level) مثل اکسیدین (OXCIDINE) ویژه صنایع نوشابه سازی تحت پروتوکلهای موجود CIP و COP روشی بسیار اقتصادی و موثر است. اکسیدین ضدعفونی کننده ای بسیار موثر و سطح بالا، بر پایه پراستیک اسید است. از این ضدعفونی کننده جهت استریل کردن کلیه ماشین آلات و ابزار تولید و سطوع ابنیه تولید می توان بهره برد و ضمن ایجاد کاهشی چشمگیر در مصرف آب، آلودگی بطریها یا ظروف را نیز کاملا از بین برد.

حساسیت فراوان فرایند تولید نوشیدنی های پالپی و ماءالشعیر، اهمیت انتخاب یک ضدعفونی سطح بالا، کارآمد و قابل اتکاء را دوصد چندان کرده است و اغلب رفرنس های جهانی به همین دلیل پراستیک اسید را اولین انتخاب اول خود قرارداده اند.

دسترسی آسان و کم هزینه به یک ضدعفونی کننده سطح بالا بر پایه پراستیک اسید با قابلیت های فراوان و تایید شده از سوی رفرنس های جهانی، از مزیت های انتخاب اکسیدین به عنوان یک ضدعفونی کننده کارآمد و کم هزینه است. . 

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید