اکسیدین صنایع نوشیدنی

زدودن آلودگی خطوط تولید انواع نوشیدنی با استفاده از ضدعفونی کننده ای  سطح بالا ( Hi Level) مثل اکسیدین (OXCIDINE)ویژه صنایع نوشابه سازی تحت پروتوکلهای موجود CIPوCOP روشی بسیار اقتصادی و موثر است . اکسیدین ضد عفونی کننده ای بسیار موثر و سطح بالا ، بر پایه پراستیک اسید است . از این ضدعفونی کننده جهت استریل کردن کلیه ماشین آلات و ابزار تولید و سطوع ابنیه تولید می توان بهره برد و ضمن ایجاد کاهشی چشمگیردر مصرف آب ،  آلودگی بطریها یا ظروف را نیز کاملا از بین برد .

حساسیت فراوان فرایندتولید نوشیدنی های پالپی و ماءالشعیر، اهمیت انتخاب یک ضد عفونی سطح بالا ،کارآمد و قابل اتکاء را دوصد چندان کرده است و اغلب رفرنس های جهانی به همین دلیل پراستیک اسید را اولین  انتخاب اول خود  قرارداده اند  .

دسترسی آسان و کم هزینه به یک ضد عفونی کننده سطح بالا بر پایه پراستیک اسید  با قابلیت های فراوان و تایید شده از سوی رفرنس های جهانی ، از مزیت های انتخاب اکسیدین به عنوان یک ضد عفونی کننده کارآمد و کم هزینه  است  . 

 

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای