نمایشگاه اگروفود 2020 و حضور آرال شیمی

نمایشگاه اگروفود از ۱۳ الی ۱۶ مهر ۱۳۹۹ در شهر تهران برگزار گردید.
نمایشگاه آگروفود به عنوان بزرگ ترین و معروف ترین رویداد تجاری مربوط به صنایع غذایی و تجهیزات کشاورزی در خاورمیانه معروف است. شرکت آرال شیمی با معرفی ضدعفونی کننده های مربوطه این صنایع در نمایشگاه اگروفود 2020 حضور یافت. نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع، معروف به ایران آگروفود هر سال در تهران برگزار می گردد.

نمایشگاه اگروفود هدف های والایی را مورد بررسی قرار می دهد. که عبارتند از :

  • تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنایی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران
  • آشنایی با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان
  • معرفی توان تولید و صادرات ایران

در راستای هر چه تخصصی تر شدن فضای برگزاری نمایشگاه و بهره گیری و استفاده هرچه بیشتر مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان، این رویداد تجاری در چهار بخش تخصصی فعالیت می کند. که عبارتند از: «ایران فود»، «ترکیبات غذایی ایران فود»، «ایران فودتک» و «ایران آگرو». نمایشگاه اگروفود با حضور شرکت کنندگان داخلی و خارجی برگزار می شود.

آرال شيمي بعنوان برند پيشتاز در حوزه مربوط به ضدعفوني كننده و شوينده هاي تخصصي صنايع غذايي، در اين نمايشگاه حضوري پررنگ داشت.

صنایع آرال شیمی در بحث تولید ضدعفونی کننده های پایه الکلی و ضدعفونی کننده پایه پراستیک اسید می باشد. که از جمله این ضدعفونی کننده ها می توان به:

شما می توانید لیست شرکت کنندگان بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته  (ایران اگروفود2020) را در سایت ایران اگروفود مشاهده کنید.

پروفایل نمایشگاه اگروفود 2020 :

http://www.iranagrofoodfair.com/

بخشی از محصولات آرال شیمی عبارتند از :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست