فهرست مطالب

کارخانجات صنایع شیمیایی در ایران

مقاله ای که پیش روی شماست، تلاش همکاران ما در جهت جمع آوری لیست جامعی از کارخانجات صنایع شیمیایی در ایران می باشد.

در قسمت پایین معرفی هر شرکت، لینک مستقیم تولیدکننده مورد بحث موجود می باشد. با کلیک بروی اطلاعات بیشتر به سایت مذکور فرستاده می شوید. لازم به ذکراست، این لیست صرفا جهت آشنایی شما با کارخانجات صنایع شیمیایی تولیدکننده و صادرکننده می باشد. تیم آرال شیمی در قبال مجوز ها و لایسنس های این شرکت ها، هیچگونه مسئولیتی ندارد.

بنابراین خواهشمندیم در صورت تمایل به همکاری با هرکدام از این شرکت ها، حتما کنترل های لازم را انجام بدهید.

 • صنایع شیمیایی رزیتان (Resitan)

این شرکت درسـال ۱۳۶۰ بـه همت چند تن از خدمت گزاران صنعت کشور که پايه گذار کارخانجاتی از قبيل پارس متال، شوفاژکار و فروسيليس ايران بوده اند تاسيس گرديده است. و مفتخر به توليد بيش از ۱۳۰ نوع  محصول مختلف می باشد. که شامل: انواع مختلف رزين های کارخانجات صنایع شیمیایی از جمله رزین های فنولیک، آلکید، اپوکسی و پلی استر غیر اشباع، در خدمت صنایع و کارخانجات صنایع شیمیایی مختلف من جمله صنایع ریخته گری و قالب سازی، رنگ و پوشش های صنعتی، کامپوزیت، سنگ مصنوعی، چوب و … باشد.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی رزیتان

 • صنایع شیمیایی خوش گروپ (Khosh group)

از دیگر کارخانجات صنایع شیمیایی، می توان به شرکت خوش گروپ اشاره نمود. این شرکت دارای سه زیر مجموعه خوش شیمی تجارت، خوش شیمی فارمد و هرمس شیمی فارمد است. که از سال 1393 با مجوز فعالیت از سازمان غذا و دارو در زمینه واردات مواد اولیه دارویی، شیمیایی، غذایی و آرایشـی، بهداشتی مشغول به فعالیت می باشد.

این مجموعه در زمینه همکاری با برند های شیمیایی مهم خارجی مثل Wilmar مالزی،Iffco مالزی، KLK مالزی، Roquette فرانسه، Cargill آلمان، Maize Products و GULSHAN هند، SKC کره جنوبی و San Fu تایوان از طریق شرکت Diplomat International FZCO امارات که از سال 2004 در زمینه واردات مواد اولیه شیمیایی به کشوراست˓ فعالیت دارد. شایان ذکر است تمامی آنالیزها و مشخصات فنی محصولات شیمیایی ارائه شده مورد تایید سازمان غذا و دارو می باشد.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی خوش گروپ

 • صنایع شیمیایی فسفات تجارت ایرانیان (phtir)

شرکت فسفات تجارت ایرانیان از دیگر شرکت های فعال در حوزه صنایع شیمیایی˓  است. با پشتوانه تجربه چندین ساله در سال 1395 با هدف انجام فعالیتهای بازرگانی، واردات و صادرات تاسیس شد.

محوریت اصلی فعالیت های این شرکت شامل: واردات و تامین مواد اولیه صنایع غذایی و دارویی، شیمیایی، ترخیص کالا، مشاوره در امور گمرکی و ترانزیت خارجی می باشد.

مدیریت هماهنگ, نیروهای متخصص با تجربه, ارتباطات قوی و توانمندی اطلاعات با حرکت در مسیرآخرین قوانین و مقررات بازرگانی وحجم زیاد واردات، این شرکت را  توانمند ساخته است. و هرگونه فعالیت تجاری را با موفقیت به انجام رساند.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی فسفات تجارت ایرانیان

 • صنایع شیمیایی ایران (IRAN CHEMICAL MANUFACTURING COMPANY)

شرکت تولید مواد تخصصی مواد شیمیایی ایران در سا ل 1354 تاسیس شد. اولین هدف شرکت تولید سه محصول شیمیایی انحصاری متانول، گلیکول (MEG) و ضد یخ تعیین گردید. که متانول تولیدی این شرکت با خلوص 99.98% از تصفیه گلایکول ناخالص حاصل از تولید الیاف پلی استر در مجتمع پلی اکریل اصفهان بدست می آمد، که خوشبختانه در نهایت منجر به تولید انحصاری ضد یخ این شرکت به نام تجاری ”توچال“ شد. با توجه تجهیزات موجود در کارخانه، پروژه هایی در زمینه تولید برخی حلالهای نفتی، پارافین مایع و رزین اوره فرمالدنید به انجام رسید.

و این شرکت موفق به تولید محصولات شیمیایی مذکور با ظرفیت قا بل توجهی گردید که از سوی مجتمع های صنعتی مصرف کننده نیز مورد استقبال واقع شد. در اواخر سا ل 1374 شرکت با همکاری واحد تحقیق و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی و پژوهشگاه صنعت نفت موفق گردید هگزان نرمال مورد مصرف در مجتمع های پتروشیمی کشور را تولید و کشور را از واردات این محصول بی نیاز گرداند. این شرکت با قریب چهل سال سابقه در امر تصفیه و تولید انواع مواد شیمیایی هم اکنون به عنوان بزرگترین واحد تصفیه بخش خصوصی در زمینه تولید حلالهای تخصصی (هگزان، هپتان، ایزو پارافینیک و ….) با درجه خلوص بسیار بالا در ایران می باشد که نیازهای مجتمع های پتروشیمی بندر امام، تبریز، اراک، امیرکبیر، مارون، جم، آریا ساسول و برخی دیگر را برآورده می کند.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی ایران

  • صنایع شیمیایی دکتر مجللی

شرکت مجتمع صنایع شیمیایی دکتر مجللی، تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، در سال 1379 توسط گروهی از پیشگامان صنایع شیمیایی کیفی (Fine Chemicals)، با اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع شیمیایی مربوطه وقت راه اندازی گردید.
هدف از تاسیس این شرکت تامین مواد شیمیایی آزمایشگاهی و ارائه خدمات مناسب و به هنگام به مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی، مطابق با استانداردهای جهانی می باشد.
این مجتمع، موفق به اخذ گواهینامه های ISO 13485 و ISO 9001 گردیده است. همچنین این شرکت ضمن پیاده­ سازی الزامات و دستورالعمل­ های GMP، برای نخستین بار در سال 1396 موفق به اخذ گواهی­نامه GMP برای تولید مواد شیمیایی گرید دارویی از سازمان غذا و داروی کشور گردیده است. در راستای ارتقاء سطح علمی و کیفیت خدمات این شرکت در حال آماده سازی جهت اخذ گواهینامه آکرودیت سازمان غذا و دارو و استاندارد ISO 17025 می باشد. این شرکت جز بزرگترین تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و داروئی در کشور تبدیل شده است.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی دکتر مجللی

 • صنایع شیمیایی علمی سازان پاسارگاد با برند کانگورو (KANGAROO)

شرکت تولیدی صنعتی شیمیایی علمی سازان پاسارگاد با برند (KANGAROO) در سال 1386 با هدف تولید و تامین مواد اولیه شیمیایی و پلیمری مورد نیاز کارخانجات صنایع شیمیایی پایین دستی داخلی، نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید. این شرکت در سال 2014 با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت الساپا استرالیا (ELSAPA Australia PTY Ltd) فعالیت خود را بصورت تخصصی در حوزه واردات، تامین مواد شیمیایی و پلیمری خاص (Specialty Chemical & Polymers) متمرکز نموده و همزمان با راه اندازی پایگاه فروش مواد شیمیایی و پلیمری برای اولین بار در کشور، توانسته است گامی مهم در ارتقای مدیریت زنجیره تأمین مواد اولیه، توزیع و تغذیه خطوط تولید بردارد.

صنایع شیمیایی کانگورو

 

اطلاعات بیشتر

 • صنایع شیمیایی نگین تجارت پیام ( آریا شیمی سابق)

شرکت نگین تجارت پیام به پشتوانه 20 سال تجربه، ماموریت خود را در عرصه های مختلف بازرگانی و تجاری و شیمیایی به انجام  می رساند.

مهندسی بازرگانی نگین تجارت پیام در زمینه های زیر فعالیت می نماید:

 • صنایع شیمیایی شوینده، بهداشتی و آرایشی
 • صنایع شیمیایی رنگ ورزین و روان کننده ها
 • صنعت کود سموم کشاورزی و خوراک دام وطیور
 • صنایع دارویی و مواد شیمیایی
 • صنایع شیمیایی غذایی، لبنی و نان شیرینی

اطلاعات بیشتر

 • صنایع شیمیایی ناد پلیمر

یکی از برند های عضو هلدینگ شرکت انرژی کشور است که برای تامین رزین و رزول شرکت کولانسل (یکی دیگر از اعضاء هلدینگ شرکت انرژی) از بطن این شرکت در سال 1396 و در شهرک صنعتی اشتهارد تاسیس شده است. ماموریت ابتدایی ناد پلیمر تامین چسب شیمیایی آکرلیک و رزین فنولیک مورد استفاده در صعنت مواد تخصصی شیمیایی مانند پد سلولزی تعریف شده است. اما به کارگیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته همچنین به کارگیری اساتید دانشگاه و متخصصان صنعت شیمی و به طبع آن افزایش ظرفیت تولید باعث بسط دامنه ی تولیدات و بازنگری در ماموریت شرکت شد. و در حال حاضر این برند یکی از تولیدکنندگان رزین پلی استر غیر اشباع، رزین فنولیک و رزین اکرلیک پایه آب است.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی ناد پلیمر

صنایع شیمیایی آروین شیمی فن آور

امروزه با نگاهی به قفسه هاي مواد غذايی آماده در فروشگاه ها، تنوع زیاد بسته بندي های فلزی به چشم می خورد، كه حاصل پيشرفت فناوری صنايع بسته بندی فلزی و پوشش های شيميايی است. پوشش های محافظ قوطی و ظروف بسته بندي فلزی، قدمتی در حدود نيم قرن دارند. در واقع در زندگی مدرن امروزه، شاید نتوان فروشگاهی یافت که در آن خبری از قوطی مواد غذایی و یا مواد شیمیایی تخصصی و عمومی نباشد.

روی سطح همه قوطی ها، با لاك مناسب محفاظت شده است. آنچه اين پوشش ها را از ساير توليدات مشابه، متمايز مي سازد، جنبه های بهداشتی، فرمول بندی و نحوه توليد آنهاست. لاک مصرفی در صنعت قوطی سازی، از حساسیت بالایی برخوردار است. در واقع، یکی از مهمترین شاخصه های تعیین مرغوبیت قوطی، کیفیت لاک و نحوه پوشش آن روی ورق است.

لذا، شركت آروین شيمی فن آور، در سال ۱۳۹۷ با هدف توليد پوشش های مورد نياز در صنایع بسته بندی فلزی مواد غذایی، فعاليت خود را آغاز كرد.

اطلاعات بیشتر

 • صنایع شیمیایی مهباد مهر تجارت

شرکت تخصصی شیمیایی مهباد مهر تجارت با مسئولیت محدود در سال 1390فعالیت بازرگانی خود را در حوزه واردات و صادرات آغاز کرده است که بصورت تخصصی در زمینه مواد شیمیایی فعال می باشد .

این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری با سایر شرکتها جهت واردات مواد شیمیایی مورد نیاز و یا صادرات کالاهای تولیدی را اعلام می دارد و همچنین آماده ارائه پروفرمای کالا های تولیدی  شرکت LGChem  کره جنوبی می باشد .عمده ی  فعالیت وارداتی این شرکت از کشور های کره جنوبی، ژاپن، چین، آفریقای جنوبی، امارت متحده عربی، آلمان، اسپانیا، بلژیک و همچنین برخی کشور های آمریکای جنوبی می باشد .

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی شیمی تجارت مهرآرا

 • صنایع شیمیایی صنعتی مکرر

شرکت مواد مهندسی مکرر فعالیتهای خود را در زمینه تولید فرآورده های شیمیایی اپوکسی از سال 1373 آغاز و در ادامه با توجه به میزان و تقاضای صنایع مختلف داخلی از فرآورده های شیمیایی اپوکسی و سایر رزین های ترموست و همچنین کاربری و جایگاه ویژه این محصولات در امر محافظت از سطوح مختلف صنعتی، علاوه بر افزایش و تنوع محصولات خود، در امر مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های پوشش های محافظتی نیز فعالیتهای گسترده خود را گسترش داده تا آنجا که در طی یکدهه با تولید بیش از 200 نوع محصول بر پایه رزین های اپوکسی، پلی یورتان، آکریلیک، سیلیکون، فوران، سیلیکات پتاسیم و فنولیک علاوه بر تامین نیاز دائمی بیش از 1000 واحد صنعتی در سطح کشور در بیش از 400 پروژه ملی در زمینه پوششهای محافظتی، حضوری چشمگیر و ارزنده داشته است.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی گروه صنعتی مکرر

 • صنایع شیمیایی حلال پويان

شركت حلال پويان در سال 1376 با هدف توليد استرهای خطی، با بهره مندی از اطلاعات متخصصين داخلی شیمیایی و تجارب اعضای شركت، در نزديكی مجتمع پتروشيمی اراك احداث گرديده است. هم اكنون با در اختيار داشتن دانش فني برتر، بهره گيری از آزمايشگاه كنترل كيفيت و سيستم مدرن توليد قادر مي باشد ساليانه با ظرفيت 13500 تن بوتيل استات، سفارشات شیمیایی اختصاصي را در داخل و خارج كشور مطابق با استانداردهای بين المللی توليد و تحويل صنعتگران شيمی علی الخصوص صنعت رنگ شیمیایی نمايد.

اينك شركت حلال پويان اراك افتخار دارد كه بوتيل استات در گريد اورتان را براي اولين بار در ايران توليد نمايد كه قبل از آن، از خارج تهيه و وارد مي شد. لذا با اتكاي به كيفيت بالای محصول خود، با صدور محموله هايی به آسيای ميانه و امارات متحده، پرچم افتخار ايران را برافراشته است.

مواد اوليه شیمیایی شامل اسيد استيك به عنوان اسيد پايه و الكلهای مرتبط با محصولات مانند: نرمال بوتانول، اتانول، متانول، ايزوبوتانول، متوكسی پروپانول، اتيلن گلايكول مونو بوتيل اتر، دي اتيلن گلايكول مونوبوتيل اتر، دو اتيل هگزانول، ايزوپروپانول و كاتاليست آنها شامل چند كاتاليست اسيدی مي باشد.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی حلال پویان اراک

 • صنایع شیمیایی دارویی کیمیا طب پژوهان غرب

شرکت شیمیایی دارویی کیمیا طب پژوهان غرب تولید کننده مواد شیمیایی و مواد اولیه دارویی خاص و نادر می باشد که با بیش از یک دهه فعالیت درزمینه های زیر فعالیت دارد :

۱- تولید اسید های خاص شیمیایی صنعتی کمیاب در بازار

۲- تولید مواد اولیه دارویی و شیمیایی موثره خاص و کمیاب با بالاترین کیفیت و خلوص مطابق با استاندارد های فارماکوپه

۳- تولید انواع مواد شیمیایی خاص و کمیاب با توجه به سفارش مشتری

۴- انتقال دانش فنی تولید مواد شیمیایی و راه اندازی خطوط مواد شیمیایی

۵- استحصال فلزات گرانبها مانند پلاتین ؛ پالادیوم ؛ رودیوم ؛ نقره ؛ روتنیوم ؛ ایردیوم و … از ضایعات و کاتالیست های ضایعاتی

۶- رفع مشکلات ناشی از تولید در کارخانجات صنایع شیمیایی ؛ غذایی و دارویی

۷- ارائه فرمولاسیون کلیه ترکیبات شیمیایی و مواد موثره دارویی و مواد اولیه دارویی

و …

اطلاعات بیشتر

 • صنایع شیمیایی آپادانا تجارت آرشام

شرکت اپادانا تجارت ارشام با یک دهه فعالیت مستمر در زمینه تامین و توزیع مواد اولیه شیمیایی صنایع مختلف از جمله مواد اولیه صنایع غذایی، دارویی کشاورزی و غیره سهم قابل توجهی در این بازار داشته و تجارب زیادی بدست آورده است.

این مجموعه با توجه به واردات مستقیم مواد اولیه شیمیایی و شناسایی بازار هدف خود با عنایت به بکارگیری متخصصین مارکتینگ، در طی سالیان متمادی ارتباط خود با مصرف کنندگان واقعی را حفظ و به سهم خود دست واسطه گران و دلالان را از این بازار پر اهمیت کوتاه نموده است. صاحبان صنایع، تولید کنندگان و فعالین مشاغل  گوناگون می توانند با مشورت با متخصصین باتجربه ما نیازهای خود را به بهترین شکل ممکن و با حداقل هزینه تامین نمایند.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی آپادانا تجارت آرشام

صنایع شیمیایی توسعه آلکامید

شرکت تخصصی شیمیایی توسعه آلکامید با هدف تولید، تامین و عرضه مواد شیمیایی و تامین تجهیزات در سال ۱۳۹۴ تاسیس شد. با بهره مندی از امکاناتی از جمله واحد تولیدی در استان مرکزی(شازند) و ارتباطات گسترده با تولیدکنندگان معتبر مواد شیمیایی، توانایی تولید انواعی از استرهای پر مصرف در صنایع را داراست. همچنین با برخورداری از چندین شریک تجاری در کشورهای امارات متحده عربی، انگلستان و چین در حوزه تدارکات خارجی و تامین تجهیزات، مواد و حلال های شیمیایی از بهترین تولید کنندگان و مطابق با استاندارد های بین المللی ایفای نقش می نماید و مفتخر است که توانسته سهم کوچکی در چرخه تامین کالای مورد نیاز صنایع و تولیدکنندگان داشته باشد.

دامنه فعالیت شرکت تولیدی-بازرگانی توسعه آلکامید به شرح زیر می باشد:

 • تولید حلال های استری
 • واردات مواد اولیه و حلال های شیمیایی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب از معتبر ترین تولیدکنندگان بین المللی مواد شیمیایی
 • بازاریابی و فروش حلال های شیمیایی تولید شده توسط تولیدکنندگان معتبر داخلی و خارجی
 • قبول سفارش واردات انواع مواد شیمیایی مورد نیاز کارخانجات صنایع شیمیایی به صورت پروفرمایی
 • تامین کالا و تجهیزات مورد نیاز صنایع پالایشگاهی و پتروشیمیایی
 • ارائه خدمات مهندسی و ساخت تجهیزات

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی آلکامید

 • صنایع شیمیایی ایران اسید

تیم ایران اسید با بکارگیری از دانش و فن‌آوری روز دنیا و بهره‌گیری از تجارب علمی و عملی متخصصان و کارشناسان علوم شیمی فعالیت خود را آغاز و در راستای اهداف خدمتگزاری خویش، اولین سامانه تجارت مواد آلی، معدنی و اسیدهای شیمیایی کشور را راه‌اندازی کرده تا گام مهمی در ارتقای مدیریت زنجیره تأمین مواد اولیه، توزیع و تغذیه خطوط تولید بردارد.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی ایران اسید

 • شرکت ماهان شیمی آیریک

شرکت ماهان شیمی آیریک با سابقه ای نزدیک به یک دهه فعالیت در حوزه محصولات شیمیایی با هدف تامین مواد اولیه شیمیایی مورد نیاز شرکت‌های تولیدی، کشاورزی، نیروگاهی و … توانسته است سهم بسزایی در خدمت رسانی به توسعه تجارت این مرز و بوم ایفا کند.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی ماهان شیمی آیریک

 • شرکت تخصصی شیمیایی اسید سازان زنجان

شرکت اسید سازان زنجان در سال 1385 با موضوع فعالیت تولید اسید سولفوریک در شهرستان زنجان به ثبت رسیده است و در همان سال نیز عملیات اجرایی پروژه و احداث کارخانه در شهرک صنعتی روی زنجان آغاز گردید. با اتمام پروژه در سال 1387 و بهره برداری از خط تولید اسید سولفوریک با عیار 98‌% ، این شرکت بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان اسید سولفوریک فعالیت خود را شروع نمود.

تا به امروز به لطف خداوند منان توانسته است قدمهای مؤثری در چارچوب مأموریتهای خود به سمت تعالی و پیشرفت روزافزون صنعت کشور بردارد. شرکت اسید سازان زنجان دارای دو کارخانه تولید اسید سولفوریک در استان زنجان است، که یکی از آنها در ناحیه شرقی شهرستان زنجان و دیگری در قسمت جنوبی آن واقع شده است و با ایجاد ارزش افزوده و تولید صادرات محور تأثیر بسزایی در اقتصاد و اشتغال این منطقه داشته است.

اطلاعات بیبشتر

صنایع شیمیایی اسید سازان زنجان

صنایع شیمیایی کلرپارس

شركت كلرپارس  توسط وزارت نیرو برای تامین کلر شرکت های آب و فاضلاب، در شهرستان تبریز تاسيس شد. پس‌از اخذ موافقت اصولی در زمينه توليد كلر و مشتقات آن و سود سوز آور از وزارت صنايع فعاليت پروژه آغاز و با معرفی فروشنده خارجی ماشين‌آلات وتجهيزات توليد كلر و سود از سوي وزارت نيرو كه از طريق مناقصه بين المللی صورت پذيرفت شركت دنورا از كشور ايتاليا به مجريان پروژه معرفی و شروع به كار نمود.

محصولات کلرپارس در صنایعی نظیر آب و فاضلاب ، شوینده و بهداشتی ، نیروگاه ها ، دارویی و غذایی، پتروشیمی، پالایشگاه نفت و گاز، رنگ سازی˓ کاغذ سازی و نساجی مصرف می شود .
استفاده از آخرین تکنولوژی دوستار محیط زیست (تکنولوژی ممبرانی) در تولید کلر و سود سوز آور، باعث شده تولیدات شرکت عاری از هرگونه ناخالصی جیوه و دوستدار محیط زیست باشد که این مزیت بسیار ارزشمندی برای محصولات این شرکت محسوب میگردد. شرکت کلرپارس افتخار دارد علاوه بر تامین بخش عمده ای از نیازهای کشور، محصولات تولیدی خود را به بیش از 26 کشور جهان صادر نماید .

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی کلر پارس

 • صنایع شیمیایی پیشگامان شیمی

تیم بازرگانی پیشگامان شیمی از برترین شرکت‌های تأمین‌کننده مواد اولیه در ایران است. این تیم با تکیه بر دانش و تولید محتوا تلاش دارد تا ارتباط مستقیمی بین مشتری و فروشنده ایجاد کند و از سو استفاده دلال‌ها جلوگیری شود.

موادی که توسط تیم پیشگامان تأمین می‌شوند در تمامی زمینه‌های پزشکی، دارویی، صنعتی، خوراکی و… می‌باشند همچنین توسط مشاورین خبره به صورت رایگان پشتیبانی خواهید شد.

اطلاعات بیشتر

صنایع شیمیایی پیشگامان شیمی

 

 • صنایع شیمیایی معدنی املاح ایران

شرکت معدنی املاح ایران در سال 1363 باهدف اکتشاف، استخراج و فرآوری نمکهای صنعتی بخصوص سولفات سدیم و کلرور سدیم تاسیس شد. این شرکت یکی از اعضای انجمن صنفی تولید کنندگان نمک تصفیه ایران می باشد.

شرکت معدنی املاح ایران در سال 1385 از طرف وزارت صنایع و معادن بعنوان واحد نمونه صنعتی و در سالهای 1386 و 1388 از طرف سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران بعنوان واحد نمونه کیفی در سطح ملی شناخته شد.

این شرکت حال حاضر دارای گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه در سطح کشور در زمینه آزمایشات مختلف نمک و سولفات سدیم از طرف سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران میباشد.

اطلاعات بیشتر

مقالات مربوط به دیتابیس سایر شرکت ها و تولید کننده ها:

13 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست