فهرست مطالب

خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی

در این مقاله تلاش می شود لیست جامعی از کلیه شرکت های فعال در حوزه خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی را ارائه بدهیم. در صورت نیاز به اطلاعات کامل تر در مورد محصولات و خدمات این شرکت ها، بر روی قسمت اطلاعات بیشتر کلیک کنید. لازم بذکر است این لیست صرفاً جهت معرفی و آشنایی با شرکت های موجود در زمینه تولید، فروش، واردات و صادرات مواد و لوازم آزمایشگاهی، تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی می باشد و آرال شیمی در قبال مجوزها و تأیدیه های این شرکت ها، هیچ گونه مسئولیتی ندارد. بنابراین خواهشمندیم در صورت تمایل به همکاری با هرکدام از این شرکت ها، حتماً کنترل های لازم را انجام دهید.

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی ایده آل تشخیص آتیه

خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- ایده آل تشخیصاز دیگر شرکت های فعال در زمینه خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی، شرکت ایده‌آل تشخیص آتیه با بهره‌مندی از تیم مجرب و کار آزموده و استفاده از تکنولوژی روز دنیا فعالیت خود را از سال 1384 با برپایی واحد تحقیقاتی ایده‌آل تشخیص آتیه آغاز کرده است. این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، در اوایل سال 1387 اولین سری تولیدات خود را که شامل کیت‌های تشخیص طبی از نوع الایزا بودند در دو دسته کیت‌های 96 و 192 تستی به بازار عرضه نمود. همچنین، در مدت زمان کوتاهی توانسته است با جلب اعتماد مشتریان در زمینه کیفیت محصولات خود، جایگاه بسیار خوبی را در مقایسه با کیت‌های خارجی بدست آورد. این شرکت با بهره‌مندی از سیاست‌های جلب رضایت مشتری‌ و بهبود مستمر کیفیت محصولات و افزایش رقابت پذیری با محصولات مشابه خارجی توانسته است در این امر مهم بیش از پیش موفق باشد.

در حال حاضر 35 نوع کیت تشخیصی الایزا در زمینه‌های تشخیص انواع بیماری‌های عفونی، ناهنجاری‌های هورمونی، مارکرهای سرطانی و …. توسط شرکت ایده‌آل تشخیص آتیه تولید می‌گردد. این شرکت امید دارد با افزایش کیفیت و تنوع محصولات، در راستای کمک به جامعه پزشکان و بیماران گامی موثرتر بردارد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی لاب ترون و بهداد

تجهیزات آزمایشگاهیی و طبی- لاب ترون و بهدادشركت هاي لاب ترون و بهداد، یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی،  می باشند. این دو شركت، در حوزه توليد محصولات آزمايشگاهی تشخيص طبي همكار مي باشند كه با اهداف مشترك و با مديريت واحد اداره مي شوند. شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، لاب ترون در سال 1360 بعنوان اولين توليدكننده اين تجهيزات در شهر تهران تأسيس شد. به دليل افزايش حجم توليد از سال 1368 با استفاده از امكانات شركت بهداد بعنوان پيشتازان توليد به فعاليت خود ادامه داده‌اند.

فعاليت اين شركت ها در زمينه توليد لوازم ودستگاههاي آزمايشگاهي , اقلام يكبار مصرف , شيشه آلات آزمايشگاهي , كيتها , رنگها و ملزومات عمومي آزمايشگاهي بوده و اين لوازم در آزمايشگاههاي تشخيص طبي , تحقيقاتي و صنعتي كار برد خواهد داشت.

مهمترين اهداف اين دو شركت توليد بمنظور خودكفائي و جلب رضايت مشتريان خواهد بود و با ارائه خدمات پس از فروش سعي در ايفاي مسئوليتهاي خود در قبال مشتريان دارد. ادارات مركزي و فروش در شهر تهران واقع شده و واحدهاي توليدي در شهرهاي صنعتي هشتگرد و زنجان قرار گرفته است. اين واحدهاي توليد بهمراه بخشهاي R & D و QC در مساحتي به وسعت ده هزار متر مربع بنا شده و با تعداد يكصد نفر از پرسنل متخصص و فني در تمامي مراحل توليد برابر با استانداردهاي GMP به فعاليت خود ادامه مي دهد.

بازاريابي و توزيع از طريق شبكه وسيع توزيع كنندگان در داخل مستقيماً توسط شركت لاب ترون انجام مي شود. صادركنندگان با استفاده از اين خدمات نسبت به صدور اين محصولات اقدام مي نمايند. شركت هاي لابترون و بهداد بعنوان تأمين كننده قابل اعتماد با استفاده از متخصصين و كاركنان ماهر توانسته اند كيفيت مطلوب و خدمات مطمئن را به مشتريان خود ارائه نمايند. اين مرهون تلاش همكاران شاغل در اين دو شركت مي باشد. كنترل دقيق و قاطع بر مراحل مختلف كار كيفيت توليدات اين شركت ها را تضمين و اطمينان خاطر را براي مشتريان فراهم آورده است.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی پادتن علم

محصولات تشخیص آزمایشگاهی با کیفیت-شرکت تجهیزات آزمایشگاهی پادتن علماز دیگر شرکت های فعال در زمینه خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی، می توان به شرکت پادتن علم اشاره نمود. این شرکت در سال ۱۳۷۵ توسط گروهی از متخصصین و محققین علوم آزمایشگاهی در تهران تاسیس گردید. این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، از آغاز، تلاش و فعالیت خود را وقف تولید محصولات تشخیص آزمایشگاهی با کیفیت بالا نمود.

امروزه با تولید بیش از ۳۰ نوع فرآورده تشخیصی، شرکت پادتن علم یکی از بزرگترین تامین کنندگان کیت های الیزا در ایران است.  افتخار دارد جامعه پزشکی را در تشخیص و درمان طیف وسیعی از بیماری ها (عفونی،سرطانی،آلرژی،…) و نارسائی ها (اندوکرینولوژی،متابولیکی،بارداری،…) همراهی کند.

شرکت پادتن علم، با پایبندی به اصل “کیفیت پایا ضامن توسعه” سیاست های تولید خود را بر پایه کیفیت بنا نهاده و با اعمال کنترل کیفی دقیق بر اساس استانداردهای بین المللی 13485 ISO، 2012 +AC:2012,ISO 9001:2015 در سطوح تحقیق و توسعه، تولید، فروش، توزیع وخدمات پس از آن، بیشترین بها را به کیفیت محصولات خود می دهد.

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان علمی بخش فروش، هماهنگ با سیاست مشتری محوری، کلیه درخواست های مشتریان خود را با ارائه خدمات بهینه و صرف کمترین زمان از ثبت سفارش تا تحویل کالا به انجام می رساند. در کنار این بخش، گروه خدمات بعد از فروش با اتکا به دانش متخصصان مجرب بخش فنی، آماده پاسخگوئی صحیح و عرضه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات می باشد.

شرکت پادتن علم، با بهره گیری از تجارب و اندوخته علمی بیست ساله بخش تحقیق و توسعه، تلاش دارد با عزمی راسخ و پرتوان دامنه محصولات خود را با عرضه کیت های تشخیصی جدید گسترش دهد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی پل ایده آل تجهیز

بازار خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- پل ایده‌آل تجهیزشرکت پل ایده‌آل تجهیز (P.I.T.) یکی دیگر از شرکت های موجود در بازار خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی می باشد. این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، مجموعه‌ای تخصصی در زمینه‌ی تولید تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیص پزشکی می‌باشد که طی سال‌های گذشته با عرضۀ تولیدات خود با برند P.I.T نقش بسزایی در برطرف نمودن نیاز مراکز درمانی و آموزشی کشور ایفا نموده است.

همچنین، این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، عضوی فعال در انجمن صنفی تولید‌کنندگان و صادر‌کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی می‌باشد که با پیاده‌سازی کلیه استانداردهای ملی و بین المللی و بعد از پشت سر گذاشتن بازرسی‌های کیفی مکرر، موفق به اخذ استاندارد ملی، گواهی‌ مدیریت کیفیت ISO9001، گواهی مدیریت تجهیزات پزشکی ISO13485، پروانه‌ی بهره‌برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت، پروانه‌ی ساخت وسیله‌ی پزشکی از اداره کل تجهیزات پزشکی و مجوز صادرات از سازمان غذا و دارو گردیده است.

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی پل ایده‌آل تجهیز از سال ۱۳۹۳ با کسب عنوان دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی و فن‌آوری ریاست جمهوری با تولید تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی منحصر‌به‌فرد و استاندارد، ضمن ارائه‌ی خدماتِ پس از فروش گسترده، نائل به دریافت لوح و تندیس واحد برتر صنعتی استان تهران در سال‌های ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ گردید.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی تک نوع خاورمیانه

تجهیزات چهارگانه بیمارستانی- تک نوع خاورمیانهشرکت تک نوع خاورمیانه بعنوان با سابقه ترین شرکت تولیدکننده تجهیزات چهارگانه بیمارستانی در سال 1370 تاسیس گردیده است. این شرکت در سال 1372 مفتخر به دریافت گواهینامه فعالیت پزشکی صنعتی از وزارت صنایع و معادن شده و در سال 1374 تولیدات این شرکت به تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی رسیده است.

به گفته موسسان این شرکت، این مجموعه از همان ابتدا نوآوری و تولید با کیفیت را به عنوان ارزش اساسی در تولید محصولات خود قرار داده است. در همین راستا، تلاشرکت های موجود در بازار خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی محصولاتی با کیفیت جهانی و با قیمت مناسب در اختیار جامعه بهداشت و درمان کشور قرار دهیم. همین امر سبب شده است تا مراکز درمانی و بیمارستان های کشور اعتماد بسیار زیادی به این شرکت داشته باشند، بطوریکه امروز در هر نقطه ای از ایران تجهیزات تولیدی شرکت تک نوع خاورمیانه در بیمارستان ها و مراکز درمانی دیده می شوند.

همچنین از ابتدای شروع فعالیت تاکنون با تجهیز بیش از 500 مرکز درمانی – تشخیصی پیشتاز این صنعت در تجهیز مراکز درمانی بوده ایم و اعتماد مشتریان ارزشمندترین سرمایه برای این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، بوده است.

این شرکت در تضمین کیفیت محصولات تولیدی، استانداردهای کلاس جهانی را رعایت نموده و موفق به دریافت گواهینامه های13485 ISO-2003 و 9001-  2015 ISOاز سازمان بین المللی  BRS که یکی از معتبرترین مراجع صدور گواهینامه های تضمین کیفیت است، می باشد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی دانش پژوهش فجر

صنایع غذایی و دارویی- پژوهش فجرشرکت دانش بنیان پژوهش فجر در سال 1374 در تهران با هدف حفظ زنجیره سرد و ارتقاء نگهداری محصولات و فرآوردهای خونی در کشور تاسیس گردید. با بهره‌گیری از مهندسین مجرب و کارکنان متعهد و دارا بودن بخش‌های تخصصی، دارای قابلیت منحصر به فرد در تولید تجهیزات زیست فناوری، بیوتکنولوژی، تحقیقاتی، علوم کشاورزی، آزمایشگاه‌های انتقال خون، بیمارستان‌ها، صنایع غذایی و دارویی با حفظ زنجیره سرد می‌باشد.

حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی و امضای قراردادهای همکاری با کشورهای آلمان و سوئد باعث گردیده تا کیفیت محصولات تولیدی این شرکت افزایش یافته و جهت صادراتی شدن گام بردارد. این مجموعه با تولید بیش از 11 محصول برای اولین بار باعث گردید تا کشور عزیزمان ایران از واردات تجهیزات نگهداری خون و فرآورده‌های خونی بی‌نیاز گردد.

از محصولات تولیدی این شرکت می توان به دستگاه اینکوباتور کشت سلول Co2 به همراه رولینگ باتل اشاره نمود که در زمینه تولید داروهای ضد سرطانی، دارو‌هاس نوترکیب، انسولین و فاکتور هشت کاربرد دارد و برای اولین بار در کشور تولید گردیده است.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی مهندسی آرمان سکو

خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- آرمان سکو صنعت زاگرسیکی از شرکت های فعال در زمینه خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی، شرکت مهندسی آرمان سکو صنعت زاگرس با کادری مجرب در زمینه تجهیز آزمایشگاههای مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی، تولیدی، صنایع غذائی، پتروشیمی و داروسازی تاکنون خدمات ارزنده ای جهت طرح های توسعه مراکز فوق الذکر در سراسر کشور ارائه نموده است. خط مشی شرکت طی دو دهه فعالیت همواره بر محور تولید با کیفیت و ایمن جهت ارتقاء سطح کیفی سلامت جامعه آزمایشگاهی و پزشکی استوار بوده است.

این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، با اتکاء به نیروهای متخصص و جوان و بهره مندی از تفکرات خلاق در راستای نزدیک شدن به استانداردهای جهانی گام برداشته است. با توسعه فعالیتهای شرکت و همسو با نیازهای جامعه پزشکی مبنی بر عرضه تجهیزات و دستگاههای استاندارد این شرکت موفق به دریافت گواهینامه ISO 13485، 9001ISO  و CE گردیده است.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی دلتا درمان پارت

واردات و فروش کیت های آزمایشگاهی- دلتا درمان پارتشرکت تجهیزات آزمایشگاهی دلتا درمان پارت، فعالیت خود را از سال1388 در زمینه واردات و فروش کیت های آزمایشگاهی آغاز نموده است. این شرکت با بهره گیری از تخصص و تجربه بیش از 21 کارشناس در بخشهای مختلف فروش و خدمات پس از فروش و کنترل کیفی به عرضه محصولات خود با هدف ارائه خدمات تخصصی مناسب،سرعت در رفع مشکلات، و پشتیبانی مستمر و ارائه زنجیره تامین منظم پرداخته است.

هم اکنون محصولات این شرکت در بازار خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی و در بسیاری از مراکز آزمایشگاهی مختلف اعم از آزمایشگاههای تشخیص طبی، آزمایشگاه های متعلق به بیمارستانهای دولتی و خصوصی، آزمایشگاه های تامین اجتماعی و سازمانهای مهم دولتی عرضه می گردد.

همچنین شرکت دلتا درمان پارت در راستای خودکفایی کشور اقدام به آماده سازی تجهیزات سایت تولیدی محصولات خود تحت نظارت کمپانی هایی که نماینده آنها می باشد نموده است. همچنین امید دارد با اتمام این پروژه، این شرکت به سطح بالاتری در ارائه محصولات خود در جهت جلب رضایت بهره برداران نائل آید.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی ژال تجهیز

خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- ژال تجهیزگروه صنعتی ژال تجهیز ، با بیش از 30 سال تجربه همراه و همگام با متخصصین و پژوهشگران جامعه علمی کشور تاکنون توانسته است نیازهای اقشار و اصنافی از جامعه را تا حد توان مرتفع سازد. بگونه ای که هر یک از آن ها نقش بسزایی در حرکت علمی و صنعتی کشور را ایفا می کنند.

شرکت ژال تجهیز با استفاده از کارشناسان مجرب و با سابقه ، کلیه تولیدات خود را با کیفیت و طراحی و تکنولوژی جدید با داشتن مجوز رسمی از وزارت صنایع استان تهران به شماره 58256 /01/الف و مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی به شماره  7/30236/ک و 7/14979/ک و 7/15027/ك ارائه می نماید.

فعالیت در زمینه خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی، همکاری با دانشگاههای معتبر ، موسسات پژوهشی ،تحقیقاتی و تولیدی ، آزمایشگاهها و بیمارستانهای این مرز و بوم نمونه ای از تلاش این گروه برای خدمت رسانی می باشد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی سازگر

ساخت اتوکلاوهای مدرن و پیشرفته بیمارستانی، پزشکی- سازگرشرکت تجهیزات آزمایشگاهی سازگر از سال 1371 در زمینه طراحی و ساخت اتوکلاوهای مدرن و پیشرفته بیمارستانی، پزشکی، صنعتی، آزمایشگاهی از نوع پیش خلاء (PRE-VACUUM) و پالس ماتیک (PULS-MATIC) با سیکل استریل کاملا اتوماتیک و درب های پنوماتیک و همچنین اتوکلاوهای اتیلن اکساید فعالیت می کند. همچنین از سال 84 در زمینه طراحی  و ساخت دستگاههای امحاء زباله عفونی بیمارستانی با و بدون خردکن داخلی و همچنین طراحی و ساخت دستگاههای استریل سرم تزریقی (Hot shower sterilization) و دستگاه های ست شور بیمارستانی و داروئی فعالیت می نماید.

این شرکت، دارای تاییدیه وزارت بهداشت و وزارت صنایع و دارای مهر استاندارد به شماره ملی 7912 و آخرین استاندارد اروپایی موجود در این زمینه به شماره EN285 از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است.

همچنین دارای استانداردهای (ISO-9001(2015 و (ISO-13485(2016 و CE-MARKING از کشور سوئیس و دارای گواهینامه کیفیت بین المللی FDA از کشور آمریکا و پروانه ساخت از اداره تجهیزات پزشکی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. تاکنون موفق گردیده است بیش از یک هزار و سیصد مرکز بیمارستانی، دارویی و بهداشتی را در میهن اسلامی با اتوکلاوها و دستگاه های امحاء زباله عفونی بیمارستانی ساخت این شرکت تجهیز و مورد بهره برداری قرار دهد.

همچنین موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت AT-OS از کشور ایتالیا در زمینه دستگاههای ست شوی و لگن شوی گردیده است. با توجه به کیفیت برتر دستگاههای ساخت این شرکت و حضور قوی و موفق در نمایشگاههای برگزار شده در کشورهای آفریقایی و خاورمیانه قادر به صادرات آن به کشورهای همجوار و نیز کشورهای دیگر می باشد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی سیناژن

توليد محصولات آزمايشگاهي تشخيص طب-شرکت تجهیزات آزمایشگاهی سیناژنشرکت سیناژن در سال ۱۳۷۳ با هدف تولید محصولات بیوتکنولوژی نوین تاسیس گردید. حرکتی که از همت و ایده ی چهار متخصص کوشا آغاز گردید به تولد بزرگترین تولید کننده محصولات بیوتکنولوژی پزشکی در منطقه منجر شد. فعالیت بر تحقیق و توسعه در حوزه بیوتکنولوژی به منظور تامین نیاز بازار منطقه ای اولویت اصلی سیناژن بود. آنزیم ها، معرف های بیولوژی مولکولی، کیت های تشخیصی  PCR، اولین محصولات سیناژن بوده و بهره مندی از زیرساخت های تخصصی تکنولوژیک، شرکت سیناژن را بر آن داشت تا اقدام به تولید آنتی بادی های مونوکلونال تشخیصی گروه های خونی بنماید.

امروز سیناژن به توانایی ها و مهارتهای نوآورانه خود در مواجهه با چالش های روزانه می بالد. تلاش های این مجموعه با تمرکز بر توسعه محصولات بیوسیمیلار در زمینه بیماری های خود ایمنی، ام اس، ناباروری، اختلالات هورمونی مانند کمبود هورمون رشد، دیابت، پوکی استخوان، بیماری های کلیوی و سرطان، و همچنین ارائه خدمات تحقیق و توسعه است. این شرکت در حال حاضر ۲۰% از حجم کل گردش مالی خود را به فعالیت های تحقیق و توسعه اختصاص داده است.

استراتژی سیناژن تبدیل شدن و حفظ خود به عنوان یک شرکت بیوتکنولوژی پیشرو در منطقه است. هدف این گروه، استفاده از تخصص خود و شناسایی و کسب محصولات انتخاب شده از طریق استراتژی های مشارکتی در جهت ترویج توسعه پایدار سلامت انسان است.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی شیمی فنخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- شیمی فن

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی شیمی فن در سال 1360 شمسی با ایده تولید دستگاه های آزمایشگاهی و تخصصی آغاز به فعالیت نمود و در طی این چند سال توانسته است با کسب گواهینامه های استاندارد  و کیفی به عنوان یکی از برترین برندهای این صنعت در ایران و جهان مطرح باشد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی کیمیا پژوهانخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- كيميا پژوهان

شركت كيميا پژوهان در بحبوحه جنگ تحميلی و همزمان با تحريم هاي اقتصادی سال های اول انقلاب، در دوراني كه آزمايشگاه های كشور با بحران و كمبود شديد مواد اوليه روبرو بودند، آغاز بكار نمود. هدف اصلی شركت، توليد كيت های غربالگری بمنظور تشخيص بيماری های ارثی و مادرزادی نوزادان بود. به ترتيب در سال 1371 كيت G-6PD برای تشخيص فاويسم و سپس كيت های Neo –PKU و Neo – TSH در تشخيص بيماری های فنيل كتونوری و كم كاری مادرزادی تيروئيد محقق گرديد.

با تأييد آزمايشگاه رفرانس به بازار عرضه شد. در حال حاضر علاوه بر اين سه نوع، كيت هاي گالاكتوزمي (Galactosemia) و بيماري ادرار شربت افرايي (MSUD) نيز وارد آزمايشگاههاي تشخيصي گرديده است. شرکت تجهیزات آزمایشگاهی كيمياپژوهان، امروزه با 5 نوع كيت غربالگري، بيش از 40 نوع كيت شيمي روتين و اختصاصي ، همراه با نوارهاي ادراري بي رقيب ، توانسته سهم عمده اي از نيازهاي تشخيص آزمايشگاه ها را در كشور به خود اختصاص دهد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی تولیدی منخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- شرکت تولیدی من

شرکت تولیدی من، در ابتدای آذر ماه سال 1351به عنوان مجموعه ای پیشرو در تولید فرآورده های شوینده مایع با نام های سی اکت یا همان جرمگیر،  شامپو فرش و شیشه شور با نام تجاری رایت فعالیت خود را آغاز کرد و دیری نپایید در زمینه تشخیص آزمایشگاهی در محدوده انواع کیت های بیوشیمی و محلول های هماتولوژی نیز وارد شد.

این شرکت در طول نزدیک به نیم قرن فعالیت همواره سعی نموده با بهره گیری از دانش فنی و کادر متخصص در زمینه تولید، کنترل کیفیت و فروش، استانداردهای جهانی تولید و کیفیت عرضه محصولات را برای رسیدن به جایگاهی ارزنده در بازار مصرف کشور مد نظر قرار دهد. همچنین شرکت الیتک گروپ فرانسه و شرکت وایتال هلند به عنوان شرکت های همکار خارجی این شرکت شناخته می شود.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی سفیر آزمای ایرانیانخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- سفیر آزما

سفیر آزما در زمینه خدمت رسانی به دانشگاهيان، مراكز علمی تحقيقاتی، مراکز آموزشی، مراکز پژوهشی و درمانی ، داروسازی ها (انسانی – دامی)، موسسات و مراکز استاندارد، خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی آزمایشگاه ها، كارگاه ها، كارخانجات، صنایع آب و فاضلاب، صنعت نفت، صنعت گاز، پترو شیمی، کشاورزی، صنایع غذایی، آرایشی بهداشتی ،شوینده ها ،دارویی و سایر مراکز وابسته و مرتبط  فعالیت می کند.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی آریو مدیاخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- آریو مدیا

شرکت آریو مدیا دارای نمایندگی رسمی از شرکت های معتبر دنیا و کادری مجرب و متخصص در امر واردات تجهیزات و لوازم  آزمایشگاهی و پزشکی است. این شرکت خدمات خود را در جهت  بالاتر بردن سطح کیفی و کمی بخش پژوهشـی ، تحقیقـاتی و کنترل کیفی صنایع و مراکز زیر ارائه می نماید :

مشاوره، راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه های صنایع غذایی، صنعت شیر و لبنیات، صنایع آرد، رنگ رزین، صنعت خودرو سازی، آب و فاضلاب، فنی، مکانیک، خاک، بتون، صنعت نفت، گاز پتروشیمی، محیط زیست، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، ازمایشگاه تشخیص طبی و بیمارستان، بهداشتی – آرایشی، دارویی، چای، دخانیات و صنایع وابسته، پارتیشن و سکوبندی آزمایشگاه، هود و لامینار FLOW ،CLASS II و STANDARD، سرویس کلیه دستگاه ها، نصب و راه اندازی و آموزش توسط مهندسین و کارشناسان مجرب شرکت آریو مدیا، ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و خدماتی منحصر به فرد با یک قیمت استثنایی را وظیفه خود میداند.

همچنین در حال تلاش برای مستحکم کردن روابط طولانی با مشتریان خود است. موفقیت و شهرت آریو مدیا بر پایه رضایت مندی مشتریان به دلایل تعهد کاری و درک درست از احتیاجات مشتریان و استفاده مناسب از پیشنهادات و انتقادات دریافت شده در دو حوزه محصولات و خدمات شکل گرفته است.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی آرا تجهیزخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی-شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آرا تجهیز

شرکت آرا تجهیز دارای پشتوانه علمی و سال ها تجربه در امر تجهیز مراکز و موسسات آزمایشگاهی و همچنین دارای کادر مجرب و کارشناس فنی در امر خدمات پس از فروش است. این شرکت همواره آمادگی خود را برای ارتقاء هر چه بیشتر سطح تکنولوژی خود اعلام کرده است.

شرکت آرا تجهیز با اخذ نمایندگی فروش لوازم آزمایشگاهی از شرکت های معتبر سراسر دنیا بر این سعی است تا بتواند مراکز و موسسات آزمایشگاهی را با پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی در زمینه های مختلف فنی و تخصصی تجهیزات آزمایشگاهی غیر پزشکی در دوران فرا صنعتی امروز همسو سازد. شرکت آرا تجهیز خدمات (مشاوره و تجهیز آزمایشگاه های زیر) را ارائه می دهد:

 • ارائه تجهیزات تخصصی بیولوژی ملکولی و ارائه مشاوره و آموزش استقرار استانداردهای ملی و بین المللی HACCP ,ISO
 • ارائه مشاوره و آموزش در زمینه طراحی و سکوبندی آزمایشگاههای شیمی ، میکروبیولوژی ، زیست شناسی و کشاورزی
 • ارائه مشاوره در مورد کالیبرلسیون دستگاه های آزمایشگاهی
 • ارائه دستگاههای تخصصی زراعت و گیاه پزشکی و تعمیر و سرویس و ارتقاء دستگاههای عیب دار
 • ارائه مشاوره در زمینه فعالیت های ژنتیکی
 • طراحی و تولید دستگاههای پیشنهادی

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی پرسا تجهیز ایرانیانخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی

شركت پرسا تجهیز ایرانیان وارد کننده انواع تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی از شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی و آسیایی است. این شرکت آمادگی خود را جهت تامین کلیه لوازم مورد نیاز برای دانشگاه ها ، مراکز تحقیقاتی و صنعتی، صنایع غذایی، کشاورزی، آب و خاک، آب و فاضلاب، سیمان، صنعت نفت و پتروشیمی، پزشکی و دارویی و سایر مراكز را اعلام کرده است.

این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، دارای نمایندگی از معتبرترین شرکت های تولید تجهیزات آزمایشگاهی در جهان و نیز دارای بخش فنی و مهندسین مجرب و متخصص ، ضمن تامین مجموعه وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی و قطعات است. ارائه بهترین مشاوره فنی و خدمات پس از فروش و گارانتی توسط کارشناسان مجرب این شرکت تضمین شده و در این راستا رضایتمندی مشتریان را سرلوحه کاری خود قرار داده اند.

این شرکت با عنایت به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به همسو بودن با علوم روز دنیا و با استفاده از مشاوران علمی توانمند كه همگی از اساتید معتبر دانشگاه های مختلف هستند، ضمن ارائه آخرین دستاوردهای علمی و آزمایشگاهی، محققین و کارشناسان محترم را در انتخاب بهترین نوع دستگاه ها یاری می کند.

شرکت پرسا تجهیز ایرانیان دفاتری در شهرهای دبی (UAE) و فرانکفورت (GERMANY) ضمن ارائه خدمات منحصر به فرد بازرگانی تاسیس کرده است و واردات کلیه اقلام و قطعات در اسرع وقت تضمین نموده است.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی K.T.Gخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی- هلدینگ KTG

این مجموعه طی فعالیت مستدام خود افتخار همکاری با صنایع بالادستی کشور از جمله نفت و گاز، پتروشیمی، شیمیایی، نیروگاهی، شیلات و کشاورزی، محیط زیست، دام و طیور، آرد و غلات و صنایع وابسته از قبیل سیمان، فولاد، چوب و کاغذ، لاستیک و پلاستیک، بسته بندی، داروسازی، رنگ و رزین، نساجی، کاشی و سرامیک و تولیدکنندگان مواد غذایی، مراکز آموزش عالی، مراکز تحقیقاتی و درمانی، موسسات آب و فاضلاب، موسسات و مراکز استاندارد و پژوهشکده های کشور را دارد.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی آرمان آفرین آزما

لوازم آزمایشگاهی اسپکتروفتومتر- آرمان آفرین آزمااز دیگر شرکت های فعال در زمینه خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی، میتوان از شرکت آرمان آفرین آزما نام برد. این شرکت، بیش از 30 سال سابقه فعالیت در زمینه های صنعتی ، تحقیقاتی ، آموزشی و درمانی داشته است. این شرکت افتخار همکاری با بسیاری از موسسات و آزمایشگاههای سراسر کشور از جمله آزمایشگاههای آب و فاضلاب ، پالایشگاه و پتروشیمی، دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی را دارا می باشد. این شرکت دارای نمایندگی انحصاری شرکت های Analytik Jena آلمان و BUCHI  سوئیس است و توانسته است مجموعه ای کامل را جهت تجهیز آزمایشگاه ها گرد هم آورد.

محصولات شرکت  : دستگاه آزمایشگاه صنایع غذایی و تجهیزات دستگاهی اسپکتروسکوپی.

نوع فعالیت شرکت : وارد کننده.

نماینده شرکت های :BUCHI ، Analytikjena

محصولات  آرمان آفرین آزما: اسپکتروفتومتر ، جذب اتمی ،ICP, مایکروویو داجستر ، TOC ، روتاری ، نقطه ذوب و جوش ، کروماتوگرافی Flash ، کجلدال ، سوکسله ، NIR

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی یارا تجهیز کاوش نوینلوازم و تجهیزات آزمایشگاهی- یارا تجهیز کاوش نوین

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی یارا تجهیز کاوش نوین  هم یکی دیگر از فعالین حوزه تجهیزات آزمایشگاهی می با شد. اطلاعات این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، به شرح زیر است:

نوع فعالیت شرکت : وارد کننده ، تولید کننده.

محصولات یارا تجهیز کاوش نوین: دستگاه آزمایشگاه صنایع غذایی و تجهیزات دستگاهی اسپکتروسکوپی.

تجهیزات آنالیز شیمی تجزیه, دستگاه های تعیین ماهیت, دستگاه های تحقیقاتی آزمایشگاهی, کروماتوگرافی, اسپکتروسکوپی, طیف سنجی جرمی, فلورسانس, طیف سنجی مولکولی, طیف سنجی اتمی, شیمی, داروسازی, آنالیز فلزات سنگین, آنالیز آفلاتوکسین, مایکوتوکسین, آنالیز اسیدهای چرب, تقلبات غذایی و اسپکتروسکوپی رامان.

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی رایمند طب آدانلوازم و تجهیزات آزمایشگاهی- رایمند طب

شرکت رایمند طب پس از چندین سال فعالیت پژوهشی، از فروردین ماه سال ۱۳۸۰ موفق به تجهیز و راه اندازی خط تولید ساخت لوازم آزمایشگاهی و پزشکی گردیده است.شرکت رایمند طب تا کنون بیش از ۳۰ نمونه از این محصولات را با بالاترین کیفیت ارائه نموده که این محصولات در شرف تحصیل نشان استاندارد می باشند.

شایان ذکر است کلیه محصولات از گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله برخوردار است. همچنین این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و ساخت دستگاه های سفارشی می باشد.

کاربران گرامی در آزمایشگاه های تحقیقاتی ،آزمایشگاه های استاندارد، آزمایشگاه های ویژه پزشکی و علم وصنعت در سراسر کشور می توانند از کیفیت، کار و دقت عملکرد تجهیزات بهره مند شوند. محصولات ما تجربه موفق دو دهه تولید با کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا و همچنین استانداردهای ملی ایران می باشد.

همچنین خط مشی برای سیاست شرکت است که شامل درجه بالایی از خدمات آماده ودر حال تولید هستند که به عنوان هدف اصلی خدمات مشتری مدارانه ما میباشد.این امر در مورد تمام محصولات آزمایشگاهی رایمندطب که مجموعه جدید با برند GIFEL که منحصرا در ایران به طور یکسان با GFL آلمان تولید می شود ارائه می دهد. این محصولات عبارتند از شیکرها ، بن ماری شیکردار ، بن ماری جوش وسرلوژی ، انکوباتورها و آون ها و دستگاه های آب مقطر گیری یکبار و دوبار تقطیر.

محصولات  شرکت :

 • طراحی و تولید دستگاه های آزمایشگاهی پزشکی
 • انواع اون ساده – خلاء – tinflime
 • انواع انکوباتور ساده – یخچالدار – شیکردار – CO2 ـ bod
 • انواع بن ماری جوش و سرولوژی درب شیبدار – سیرکوله دار – یخچالدار – بافت – خشک – پارافین
 • انواع هات پلیت مگنت دار و ساده
 • انواع شوف بالن
 • انواع اتوکلاو کلاس N و B
 • انواع هود
 • انواع آب مقطر گیری یکبار و دوبار تقطیر

نوع فعالیت شرکت : تولید کننده ، فروشنده

شرح محصولات رایمند طب آدان: آون ، انکوباتور ، بن ماری ، اتوکلاو ، شیکر انکوباتور ، بن ماری شیکر دار ، هات پلیت ها ، منتل ، آب مقطر گیری

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی رامان فرآیند آزماخرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی-شرکت تجهیزات آزمایشگاهی رامان فرایند

شرکت “رامان فرایند آزما”  تامین کننده کلیه تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی از شرکت های معتبر اروپایی و آمریکایی است. این شرکت با تکیه بر تجربه و دانش فنی بنیانگذاران خود و به منظور پاسخگویی به نیازهای آزمایشگاهی کشور ارائه دهنده خدمات تخصصی زیر می باشد :

 • راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه بصورت کلید چرخان
 • مشاوره رایگان در مورد انتخاب روشهای آنالیز ( تست متد )
 • چیدمان سکوبندی آزمایشگاه
 • تامین مواد شیمیایی و شیشه آلات آزمایشگاه
 • تهیه کننده تجهیزات عمومی آزمایشگاه
 • تهیه کننده تجهیزات آزمایشگاهی آنالیز فراورده های نفتی
 • تهیه کننده تجهیزات آزمایشگاهی آنالیز فراورده های پلیمری
 • تهیه کننده تجهیزات آزمایشگاهی آنالیز فراورده های غذایی ، آب و پساب

یکی از مهمترین اهداف این شرکت تجهیزات آزمایشگاهی، ارائه خدمات پس از فروش جهت تجهیزات عرضه شده بوده است. بخش فنی شرکت “رامان فرایند آزما” با پشتوانه سابقه علمی 15 ساله مهندسین خود ، کلیه خدمـات پس از فروش شامل نصـب و راه اندازي در محل ، آموزش پرسنل ، سرويس ، تهیه قطعات مصرفی/ یدکی اصلی ، تعمـير و نگهـداري را تعـهد می نمـايد.

محصولات شرکت : سکوبندی و مبلمان آزمایشگاهی ، دستگاههای عمومی آزمایشگاه ، شیشه آلات و لوازم مصرفی آزمایشگاهی ، مواد شیمیایی و محلولهای استاندارد آزمایشگاهی ، گازهای استاندارد ، اسپکتروفتومتری و رنگ سنجی جهت آنالیز شیمیایی نمونه ها ، انواع تجهیزات پرتابل و ازمایشگاهی جهت آنالیز فیزیکی نمونه ها ، انواع معرفهای شیمیایی ، میکروبیولوژی

نوع فعالیت شرکت : وارد کننده.

شرح محصولات رامان فرایند آزما

ارلن و ارلن خلاء و ارلن دهانه تنگ، بالن و بالن ژوژه، بشر، بمب کالریمتری شیشه ای، بورت اتوماتیک تک شیر، بورت ساده شیر تفلونی، بورت ساده شیر شیشه ای، بورت مخزن پلاستیکی، پتری دیش، پلیت، پوار، پیپت، پ هاش متر، فتومتر، کیت کلر، ترمومتر، رطوبت سنج، کارل فیشر، هضم و تقطیر، سوکسله، رنگ سنج، فیبر، هات پلیت، کیت های میکروبی، ای کولای، کولیفرم

اطلاعات بیشتر

شرکت خرید و فروش مواد و لوازم آزمایشگاهی زیست آوید ابزار (زیسکو)شرکت تجهیزات آزمایشگاهی پکو

كليه تجهیزات پکو – زیسکو بر مبنای فناوری بومی و مطابق با نیازهای روز مصرف کنندگان طراحی وتولید میگردند .و استفاده از اخرین تکنولوژی و استفاده از بهترین قطعات مبنای طراحی و تولید هر دستگاه میباشد.

محصولات : طراحی و ساخت و واردات انواع تجهیزات آزمایشگاهی /مرکز تخصصی ممتاز اتوماسیون , مواد و سکوبندی پرتابل و ثابت آزمایشگاهی.

محصولات وارداتی شرکت : اسپکتروفتومتر ، الایزا ریدرز ، ترمال سایکلر ، کروماتوگرافی مایع و گازی ، ریل تایم ، گاما کانتر ، اتمیک ابزوربشن ، فلیم فتومتر ، PH متر پرتابل و رومیزی ، سختی سنج و TDS متر پرتابل و رومیزی ، میکروسکوپ ، رفراکتومتر و پلاریمتر ، تانک ازت.

شرح محصولات شرکت تجهیزات آزمایشگاهی زیست آوید ابزار (زیسکو)

آون ، انکوباتور ، سانتریفیوژ ، هود لامینار ، بن ماری ، انکوباتور یخچالدار و شیکرانکوباتوریخچالدار ، سکوبندی پرتابل و ثابت با متدssl اروپا ، آون خلاء ، ژرمیناتور ، سیستمهای اتوماتیک کجلدال و سوکسله ، فیبر اتوماتیک ، الکتروفورز ، ژل داک ، ژرمیناتور و گروس چمبر ، انواع شیکر و میکسر ، شیکر انکوباتور ارلن ، فرمانتور ، فریز درایر ، اتوکلاو ، دیونایزر اولتراپیور ، آسیاب و بلندر ، حمام اولتراسونیک ، چیلر و سیرکولاتور ، شیکرالک ، هات پلیت مگنت و شوف بالن ، کوره آزمایشگاهی ، انکوباتور CO2-پمپ پریستالتیک ، شعله اتوماتیک هوشمند ، رطوبت سنج غلات و جارتست

اطلاعات بیشتر

تیم آرال شیمی، همواره تلاش نموده تا بروزترین اطلاعات را در زمینه های مختلف، در اختیار متخصصان و هموطنان عزیز  قرار بدهد. به همین منظور، در زمینه ضد عفونی کردن تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی  و ابزارآلات آزمایشگاهی میتوانید به مقاله ضدعفونی تجهیزات پزشکی و برای اطلاع از کاربرد محصولات آرال شیمی در آزمایشگاه ها، می توانید مقاله پراکسیدین آزمایشگاه  را مطالعه فرمایید.

با درج نظرات خود در قسمت کامنت، ما را در بهبود مطالب یاری فرمایید.

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • یوسف ارازمنی از سنندج
  21 بهمن 1400 12:17 ق.ظ

  سلام خدمت شما، خواستم تشکر کنم از اینکه تمامی شرکت های لوازم آزمایشگاهی را به طور یکجا معرفی کرده اید. خیلی خوب و مفید بود برای بنده. سپاسگزارم

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید