اکسیدین آب و فاضلاب

اکسیدین آب و فاضلاب

درسالهای اخیر و با کاهش شدید منابع آب، اقدامات وسیعی در خصوص استفاده مجدد از فاضلاب خروجی از منابع مختلف انجام شده است.
آب و سطوح در تماس با آب، از مستعدترین سطوح مناسب برای رشد انواع باکتری ها، ویروس ها، جلبک ها و عفونت های بسیار خطرناک است و عدم جلوگیری از رشد این عوامل بیماری زا، به عواقبی مانند همه گیر شدن بیماری های عفونی و گوارشی را به همراه خواهد داشت.

به منظور جلوگیری از رشد و انتقال عوامل میکروبی ذکر شده میبایست از یک ضدعفونی کننده صنعتی بی خطر و فاقد باقی مانده های خطرناک استفاده نمود.

اکسیدین  صنایع آب و فاضلاب، یک محصول ضدعفونی کننده قدرتمند با قدرت اثرگذاری بالاست که طیف بسیار وسیعی از انواع عوامل بیماریزا از قبیل E.Coli و سالمونلا و لژیونلا را بطور کامل از بین می برد.

این محصول بر پایه پراستیک اسید و هیدروژن پراکسید با فرمولاسیونی کاملا اختصاصی برای استفاده از منابع آب تولید شده است و در دوزهای توصیه شده، نقش قابل توجهی در افزایش COD ندارد.

استفاده از اکسیدین بعنوان یک ضد عفونی کننده سطح بالای صنعتی در صنایع آب و فاضلاب در حضور یا بدون حضور کلر، مقادیر ترکیبات سرطانزای ناشی از واکنش کلر با هیدروکربن های آب (تری هالومتانها ( THMs) ) را به شدت کاهش خواهد داد.

 

موارد استفاده از اکسیدین  صنایع آب و فاضلاب در صنایع مربوطه :

  • ضدعفونی مخازن نگهداری و توزیع آب
  • ضدعفونی خطوط انتقال آب
  • ضدعفونی فاضلاب های شهری و صنعتی
  • ضدعفونی سیستم های فیلتراسیون غشایی RO و UF
  • ضدعفونی تجهیزات تولید و انتقال آب
  • ضدعفونی سیستم های برج های خنک کننده
  • ضدعفونی سیستم های حرارتی و برودتی

پراسیتیک اسید در شرکتها

 

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای