اکسیدین – میوه های تازه

بررسی خسارات وارد شده به باغداران و صاحبان صنایع بسته بندی محصولات باغی (سورتینگ داران)، حاکی از اتلاف حدود ۳۵ درصد از کل تولید در اثر ابتلا به پوسیدگی سبز، آبی و قهوه ای مرکبات و انواع پوسیدگی های دیگر در سایر میوه جات از زمان برداشت تا انبارداری و مصرف است. استفاده از قارچ کش ها در این زمینه، ضمن عدم کارایی مناسب و ایجاد آلودگی شیمیایی، تاثیر به سزایی نداشته است.

بهترین راه برای کاهش موثر پوسیدگی میوه ها ( آلو ، شلیل ، هلو ، سیب و …) علی الخصوص مرکبات ، کنترل آلودگی های قارچی و باکتریایی با محلول ضد عفونی کننده  بی خطر برای انسان و محیط زیست است. اکسیدین (OXCIDINE) میوه های تازه یک محصول ضدعفونی کننده سریع الاثر بر پایه پراستیک اسید است که طی فرایندی کاملا دقیق و مطمئن تولید شده است. استفاده از اکسیدین  با دز مصرفی مناسب، آلودگی های باکتریایی، قارچی، کپک و … روی سطح میوه ها را به حداقل رسانیده و مدت زمان نگهداری محصولات باغی را همزمان با حفظ کیفیت  مطلوب ، بطور چشمگیری  افزایش می دهد.

این محصول باقیمانده مضری از خود برجا نمی گذارد، اثر سوء برارزش غذایی  و کیفیت میوه ها ندارد. ضمن اینکه برای کاربران و محیط زیست نیز کاملا بی خطر و ایمن است و به همین دلیل استانداردهای سخت گیرانه سازمان غذا و داروی ایران را به راحتی پاس کرده و نشان سیب سبز سلامت را دریافت کرده است .

موارد استفاده از اکسیدین سورتینگ:

  • ضدعفونی سطح میوه ها در فرایند شستشو علیه آلودگی قارچی پنیسیلیومی مسبب تولید کپکهای سبز و آبی و انتقال آن
  • استفاده در واحد های سورتینگ میوه به منظور افزایش عمر انبارداری میوه همزمان با رنگ و واکس زنی
  • ضدعفونی تجهیزات سورتینگ ، سطح زمین ، دیوارها..
  • ضدعفونی ابنیه و فضای سردخانه ها (مه پاشی گرم و یا سرد) علیه آلودگیهای ثانویه
  • کنترل میزان اتیلن تولیدی میوه ها در فضای سالن سردخانه و انبارکه یک عامل  زودرسی میوه جات محسوب می شود
  • ضدعفونی مخازن نگه داری و خطوط  انتقال آب
  • قابل اختلاط با اغلب رنگها و واکسهای رایج در این صنعت
  • ضدعفونی علیه شانگر مرکبات
ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای