شانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی

شرکت آرال شیمی (پیشگام بهار شیمی گلستان) انواع ضدعفونی کننده ها و شوینده های صنعتی را تولید می کند. محصولات این شرکت در صنایع غذایی (لبنی، رب و کنسرو، نوشیدنی و غیره)، بیمارستان و مراکز بهداشتی، پرورش دام و طیور، پرورش آبزیان، ضدعفونی و قارچ کشی در گلخانه و زمین های کشاورزی، استخر و جکوزی، گندزدایی و ضدعفونی آب و فاضلاب، هتل و رستوران و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.


نمایشگاه های دیگری که آرال شیمی در آن شرکت نموده است شامل:

حضور آرال شیمی در نمایشگاه اگروفود 2020

آرال شیمی در نمایشگاه IFOOD مشهد


نقشه غرفه آرال شیمی در شانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی

در مپ زیر، می توانید به راحتی غرفه شرکت آرال شیمی را بیابید، از این شرکت بازدید کنید و با محصولات آن آشنا شوید. آرال شیمی از کلیه متخصصین مرتبط با این حوزه برای بازدید از غرفه این شرکت در شانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان از تاریخ ۲۹ بهمن تا ۲ اسفند دعوت به عمل می آورد.

غرفه های شانزدهمین نمایشگاه صنایع غذایی اصفهان


همچنین از این بازدیدها نیز دیدن کنید:

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

  حضور آرال شیمی در بیستمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور


دلایل حضور آرال شیمی در شانزدهیمن نمایشگاه صنایع غذایی

حضور شرکت آرال شیمی در نمایشگاه‌ صنایع غذایی، فرصتی برای ارتباط مستقیم با مشتریان و جذب نمایندگان فروش است. در این رویداد، آرال شیمی می تواند محصولات خود را به طور مستقیم به مشتریان و عامه‌پسندان معرفی کند و از طریق نمایشگاه‌، به دنبال فرصت‌های جدید بازاریابی و فروش بگردد. این فضا همچنین فرصتی برای بازدید رقبا و آگاهی از آخرین روند‌ها و نوآوری‌های صنعتی است. از طریق حضور در نمایشگاه‌ها، آرال شیمی می‌توانند اعتبار و شناخت برند خود را نیز افزایش دهد و با ارائه نمونه‌های زنده از محصولات، اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. به طور کلی، حضور در نمایشگاه‌های صنایع غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است و به شرکت‌ این امکان را می‌دهد تا بازار خود را گسترش دهد و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کند.