پرورش ماهی و میگو

غذای دریایی جزو غذاهای لذیذ و پر طرفدار می باشند. برای تامین این غذای محبوب استخرهای پرورش ماهی و میگو بجود آمده اند. بنابراین، این صنعت بسیار مهم است. از آنجایی که هزینه استخر های پرورش آبزیان بسیار بالا است، صاحبان این صنعت درصدد کاهش عوامل آسیب زا هستند. بیماری های باکتریایی و ویروسی در استخر های پرورش آبزیان از جمله خطرات این صنعت هستند. برای کاهش تلفات علاوه بر تغذیه مناسب، ضدعفونی استخرها نیز باید مورد توجه قرار گیرد. پیشنهاد میکنیم حتما مقاله جامع آموزش رایگان پرورش ماهی را از دست ندهید.

ضدعفونی فارم های پرورش آبزیان

به دلیل انتقال بیماری بین استخر های مختلف، صاحبان استخرهای پرورش آبزیان، ضدعفونی را امری ضروری می دانند. باکتری های گرم مثبت (استریپتوکوکوس، استافیلوکوکوس و …)، باکتری های گرم منفی(آئروموناس هایدروفیلا، ویبریوآنگوئیلاروم)، قارچ، انگل و … شایع ترین عوامل بیماری زا در فارم ها هستند.
ضدعفونی استخرهای پرورش آبزیان باید توسط ضدعفونی کننده های اختصاصی انجام شود. این ضدعفونی کننده ها نباید برای سلامت انسان و حیوان خطرساز باشند.
آرال شیمی ضدعفونی کننده سطح بالا و دوستدار محیط زیست را در این راستا معرفی می کند. اکسیدین پرورش آبزیان انواع باکتری های گرم مثبت و گرم منفی، قارچ ها و … را از بین می برد و سلامت استخر های پرورش آبزیان را تضمین می کند.
دیدن این ویدیو را به شما توصیه می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان آرال شیمی تماس بگیرید.

برخی از محلول های آرال شیمی را در زیر مشاهده می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست