اکسیدین گلخانه ها

با توجه به توسعه گسترده کشت گلخانه ای و سرمایه گزاری های بسیار بزرگ در این زمینه حجم محصولات تولیدشده در این بخش افزایش قابل توجه ای داشته است رعایت اصول بهداشت استفاده از محصولات گندزدا و ضدعفونی کننده های تایید شده توسط مراجع ذیصلاح باعث جلوگیری از هدر رفتن محصولات و حفظ ازرش غذایی محصولات می شود .

برای جلوگیری از شیوع گونه های بیماریزا و کنترل بیماری های گیاهی ،فرایند سالم سازی محیط گلخانه باید پس از اتمام هردوره کشت شروع و تا پایان مرحله برداشت ادامه یابد. با توجه به تنوع و گوناگونی عوامل پاتوژن محتمل در گلخانه ها، ناگزیر باید از ترکیبات ضدعفونی کننده ، قارچ کش ،حشره کش ها و یا ترکیبی از آنها استفاده شود.

اکسیدین گلخانه ها یک محصول ضدعفونی کننده صنعتی سطح بالا و  بسیار قدرتمند است که بر پایه پراستیک اسید و هیدروژن پراکسید و بطور اختصاص برای استفاده در گلخانه ها فرموله شده است این محصول قادر است تا طیف گسترده ای از انواع باکتری ها ویروس ها ،قارچ ها ،مخمرها،کپک ها وحتی نماتدهارا بطورکامل از بین ببرد. اثرگذاری سریع و بسیار متنوع این محصول سبب شده است تا نیازی به استفاده از چند محصول قارچ کش ،ضدعفونی کننده و… وجود نداشته باشد.

اکسیدین گلخانه ها قادر است تا عوامل خاکزاد و بسیار مقاوم از قبیل فوزاریم ،پی تیوم و ریزوکتونیا را کاملا از بین برده، البته عوامل دیگری مانند نماتد ها (انگل) و قارچ خورها نیز از اثرات کشندگی این محصول سبب شده است تا نیازی به استفاده از چند محصول قارچ کش، ضدعفونی کننده و…. وجود نداشته باشد .

موارد استفاده از اکسیدین _ گلخانه ها :

  •  ضدعفونی فضای گلخانه ها بصورت مه پاشی گرم و سرد
  • ضدعفونی سطح، کف زمین، دیوارها و سقف بصورت مه پاشی سرد یا گرم
  • ضدعفونی مخازن آب، لوله های انتقال و تجهیزات مرتبط با تولید و انتقال آب
  • ضدعفونی آب آبیاری
  • ضدعفونی ابزار، لوازم و تجهیزات کشاورزی  و مرغداری
  • ضدعفونی بستر کاشت
  • ضد عفونی نشاء در حین پرورش به صورت محلول پاشی بر روی برگ
  • ضدعفونی بوته ها و میوه ها در حین پرورش و در حین برداشت به دلیل نداشتن دوره کارنس و کاملا بهداشتی علیه سفیدک دورغی و حقیقی و بسیار ی قارچهای دیگر
  • ضد عفونی خاک علیه انواع نماتد

توضیح: اکسیدین گلخانه ها هیچ باقیمانده سمی از خود بجا نمیگذارد و تنها ضدعفونی کننده ای است که برای تولید محصولات ارگانیک قابل استفاده است.

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای