شرکت تولیدکننده فرمالین

در این مقاله تلاش می شود لیست جامعی از کلیه شرکت تولیدکننده فرمالین را ارائه بدهیم.

در صورت نیاز به اطلاعات کامل تر در مورد محصولات و خدمات این شرکت ها، بر روی قسمت اطلاعات بیشتر کلیک کنید. لازم بذکر است این لیست صرفاً  جهت معرفی و آشنایی با شرکت تولیدکننده فرمالین مورد نیاز کارخانه جات می باشد. تیم آرال شیمی در قبال مجوزها و تأییدیه های شرکت تولیدکننده فرمالین، هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بنابراین خواهشمندیم در صورت تمایل به همکاری با هرکدام از این شرکت ها، حتماً کنترل های لازم را انجام دهید.

 • شرکت پتروشیمی شهید رسولی

این شرکت در منطقه ویژه اقتصادی با هدف تأمین کل تقاضای بازار داخلی کشور و همچنین صادارات محصولات تولیدی خود آغاز بکار نموده است. من جمله پنتااریتریتول با ظرفیت سالیانه 13000 تن، فرمالین با ظرفیت سالیانه 66000 تن،  استالدئید با ظرفیت سالیانه 6000 تن، سدیم فرمات با ظرفیت سالیانه 8000 تن را دارا می باشد.

شرکت پتروشیمی شهید رسولی ازجمله شرکت تولیدکننده فرمالین می باشد. این طرح در زمینی به مساحت حدود 9 هکتار در فاز های فرمالین و استالدیید و پنتا اریتریتول شروع به احداث کارخانه پتروشیمی نمود.

اطلاعات بیشتر

تولیدکننده فرمالین- پتروشیمی شهید رسولی

 • شرکت پتروشیمی دانشمند

شرکت تولیدکننده فرمالین دانشمند پویان تجارت (سهامی خاص)، با چشم انداز بازرگانی در زمینه ی ارائه خدمات و محصولات با کیفیت در منطقه شناخته شده است. و به یکی از بازو های محرک رشد اقتصادی کشور تبدیل شود. و امید آن را دارد که در این کشور پهناور به نوبه ی خود منشا اثر، به عنوان اولین شرکت تولیدکننده فرمالین در کشور گردد.

اطلاعات بیشتر

شرکت پتروشیمی دانشمند تولید کننده فرمالین

 • گروه صنعتی آرتا

شرکت تولیدکننده فرمالین آرتا با الهام از اندیشه های بلند و خلاق بنیانگذاران آن در سال 1359 با احداث کارخانه آرتا موکت پا به عرصه تولید گذاشت. این شرکت فعالیت‌های خود را در بخشی از صنایع مختلف از قبیل شرکت های آرتاالیاف و آرتا تاک و آرتاتافت و آرتاپلاست به انجام رسانده است. این محصولات بیشتر در صنایع بسته بندی مواد غذایی و پتروشیمی و هم چنین تولید مواد شیمیایی از جمله فرمالین مورد استفاده قرار می گیرد.

از سایر بخش های شرکت تولیدکننده فرمالین می توان به کارخانه تولید رزین و کارخانه آغشته سازی کاغذ با نام آرتا دکور اشاره کرد. همچنین کارخانه تولید پارکت که با نام آرتا کلیک از دیگر فعالیت های مهم گروه صنعتی آرتا به حساب می آید.

شرکت آرتاپان ظرفیت تولید روزانه 700 مترمکعب برای تولید ورق های خام MDF ، HDF و ملامینه MDF،HDF و نئوپان بنا نهاده شد. از سایر شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی آرتا می توان به شرکت آرتا انرژی اشاره کرد. این شرکت در زمینه تولید برق با  استفاده از انرژی باد (تجدید پذیر) و نیروگاه گازی فعالیت خواهد کرد. و نیز به شرکت آرتاتاک موتور بعنوان نماینده انحصاری خودروهای مازراتی ایتالیا در ایران اشاره نمود.

اطلاعات بیشتر

گروه صنعتی آرتا

 • شرکت تولیدکننده فرمالین پارس فرمالین جم

چندی پیش با وجود گسترش بهره برداری از منابع گازی پارس جنوبی و تأسیس واحدهای متعدد پتروشیمی گام تازه برای این شرکت رقم زد. در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، ایجاد یک واحد تولید UFC85 و شرکت تولیدکننده فرمالین در منطقه ضروری گردید.به ویژه واحدهای اوره و آمونیاک برای این شرکت ضروری بودند.

به همین علت شرکت اهتمام جم با هدف تأمین مصرف منابع گازی پارس جنوبی در سال 1387 اقدام به تأسیس واحد تولید UFC85  کرد. که در منطقه انرژی پارس عسلویه قرار دارد. شرکت تولیدکننده فرمالین پارس فرمالین جم با ظرفیت تولید سالانه 80000 تن فرمالین و مشتقات آن تحت لیسانس شرکت آلدر ایتالیا فعالیت می کند. طراحی تفضیلی واحد و تأمین پایه تاسیسات جانبی (OFF SITE) آن توسط مهندسان و شرکت های معتبر ایرانی انجام گردید.

توجه ویژه مدیران و مسئولین شرکت به مسائل زیست محیطی، کلیه فعالیتهای تولیدی شرکت را در چهارچوب حفاظت و نگهداری از محیط زیست قرارداده است. شرکت تولیدکننده فرمالین پارس فرمالین جم به عنوان یکی فعالین صنعت سبز در زمره شرکتهای دوستدار محیط زیست در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس شناخته شده است.

اطلاعات بیشتر

فرمالین پارس فرمالین جم 

 • شرکت پرک شیمی

این شرکت به عنوان اولین تولید کننده سود پرک در غرب کشور در سال 1382 فعالیت خود را شروع نمود. بعدها توانست به عنوان شرکت تولیدکننده فرمالین کشور پا به عرصه تولید بگذارد. در صنایع شیمیایی موفق به تولید محصولات شوینده اسیدی، قلیایی، ضد عفونی کننده های تخصصی در صنایع لبنی، غذایی، بهداشتی، بیمارستانی، صنعتی، دام و طیور و مصارف عمومی شده اند. محصولات خود را در اکثر نقاط کشور عزیزمان با برند پرک شیمی کرمانشاه در دسترس مشتریان محترم قرارمی دهند.

شرکت پرک شیمی (از جمله شرکت های تولیدکننده فرمالین) محصولات متفاوتی دارد از جمله :

 • تولید انواع محلول های ضدعفونی کننده بر پایه ی پر استیک اسید 1% ، 5 %، 15%
 • انواع محلول های ضدعفونی کننده بر پایه آب ژاول و پرکلرین
 • انواع محصولات شوینده و قلیایی پاک کننده خطوط الترافیلتراسیون، میکروفیلتراسیون، نانو فیلتراسیون و اسمز معکوس
 • فرمالین
 • انواع محصولات شوینده
 • پاک کننده صنعتی شامل جرم گیر و رسوب زدا بدون خورندگی مخصوص رسوب گیری دیگ های بخار و تاسیسات حرارتی و برودتی
 • انواع چربی گیرهای صنعتی

محصولات این شرکت در صنایع مختلفی کاربرد دارد : شامل پالایش و پتروشیمی، نساجی، رنگسازی، صنایع آلومنیوم، آبکاری، صنایع بازیافت پلاستیک و پت، دامداری و دامپروری، کارخانجات قند، گلخانه ، تصفیه آب و فاضلاب، تاسیسات حرارتی و برودتی، صنایع چاپ و کاغذ، صنایع شیشه، صنایع کاشی و سرامیک، شوینده ها، کشتارگاههای دام و طیور، صابون سازی، تصفیه خانه های صنعتی و غیره کاربرد دارد .

اطلاعات بیشتر

شرکت پرک شیمی 

 • شرکت تولیدکننده فرمالین نگین تجارت پیام ( آریا شیمی سابق)

شرکت نگین تجارت پیام دارای 20 سال تجربه، ماموریت خود را در عرصه های مختلف بازرگانی و تجاری به انجام میرساند.

این شرکت تجربه و دانش روز را در هم آمیخته تا ارزشی به نام جلب رضایت مشتری را محقق نماید که در این راستا به این مهم فایق آمده است.

شرکت نگین تجارت پیام با استفاده از دانش مهندسی فروش و بازرگانی خارجی امکان صادرات محصولات تولیدکنندگان را فراهم آورده است. همچنین نیارهای مشتری خود را به موقع و با قیمت‌های رقابتی از داخل و خارج از کشور برطرف می کند.

مهندسی بازرگانی نگین تجارت پیام در زمینه های زیر فعالیت می نماید:

1. صنعت شوینده، بهداشتی و آرایشی
2. صنعت رنگ ورزین و روان کننده ها

3.صنعت کود سموم کشاورزی و خوراک دام وطیور

4. صنایع دارویی و شیمیایی از جمله تولید فرمالین

5. صنایع غذایی، لبنی و نان شیرینی

اطلاعات بیشتر

مهندسی بازرگانی نگین تجارت پیام

 • صنایع شیمیایی فارس

شرکت صنایع شیمیایی فارس در سال 1359 با سرمایه گذاری شرکای ایرانی شروع به فعالیت نمود.

این شرکت با ایجاد گروه‌های متخصص متشکل از کارشناسان فنی و بازرگانی، با هدف برآوردن نیازهای داخلی و خارجی فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش محصولات شیمیایی از جمله فرمالین و … آغاز نموده است. و تبدیل به شرکت تولیدکننده فرمالین در کنار دیگر محصولات خود شود.

این شرکت همواره تلاش دارد تا با بهره‌گیری از  تجهیزات در واحد کنترل کیفیت، دقیق‌ترین و با کیفیت‌ ترین محصولات  را به مشتریان عرضه نماید.

اطلاعات بیشتر

شرکت تولیدکننده فرمالین- صنایع شیمیایی فارس

 • شرکت صنایع شیمیایی شیراز

شرکت صنایع شیمیایی شیراز یکی از شرکت های پیشرو در تولید چسب های اوره فرمالدئید، چسب های ملامین فرمالدهید، رزین های آمینه، فرمالین و UFC 65-85 در ایران میباشد. این شرکت فعالیت خود را در سال 1387 آغاز نموده است. تاکنون  تا  با تلاش بی وقفه، ضمن ارائه محصولاتی با کیفیت برتر و در بردارنده عملکردی بی نظیر ، در خدمت مشتریان داخلی و خارجی خود باشد.

این مجموعه صنعتی با بهره گیری از دانش و فناوری روز اروپا در تولید فرمالین و محصولات وابسته جایگاه اول را دارد. شرکت تولیدکننده فرمالین شیراز دارای محصولاتی با  فرمولاسیون های جدید می باشد. که توانسته است گامی مهم در استاندارد سازی و ارتقاء این صنعت در کشور داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

شرکت صنایع شیمیایی شیراز

 • شرکت بازرگانی میلان فرآیند آترین

از جمله فعالیت های این شرکت :

 • مشاوره و طراحی فرمولاسیون های صنایع غذایی
 • طراحی و پیاده سازی سیستم های حرارت نوین در خطوط تولیدی صنایع غذا
 • تولید مواد شیمیایی همچون فرمالین
 • تامین مواد اولیه صنعت  غذا و دارو
 • تامین مواد اولیه صنعت دام و کشاورزی

علاوه بر اطلاعات فوق شما می توانید با مطالعه مقالات فرمالین چیست؟ و 3تا از رایج ترین ضدعفونی کننده ها در سایت آرال شیمی، اطلاعات تکمیلی تر  راجع به بحث فرمالین را بدست آورید.

مقالات مشابه: شرکت های خرید و فروش لوازم آزمایشگاهیکارخانجات صنایع شیمیایی در ایران

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • شرکت تجلیل
  21 مرداد 1400 2:27 ب.ظ

  لطفن یا به وتساپ من پیام بدید یا شماره وتساپ فروشنده فرمالین خوده برایم بفرست

  پاسخ
 • حبیب از سی سنگان
  11 بهمن 1400 10:40 ق.ظ

  سلام ، فرمالین موجود دارید؟ قیمت لطفا

  پاسخ
  • سلام، فرمالین ماده ای خطرناک و کاملا سرطان زا است، آرال شیمی ماده ای جایگزین فرمالین رو تولید می کند که یک ضدعفونی کننده سطح بالا و ارگانیک است که بر پایه پراستیک اسید می باشد و دوستدار محیط زیست نیز هست. برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه فرمایید.

   پاسخ
 • Esmatullah H Rahimi
  20 اسفند 1400 1:00 ق.ظ

  من در یک کارخانه تولیدی قارچ، از فرمالین برای ضد عفونی سالن ها استفاده میکنم.
  توصیه من اینست که مواد های دیگری را جای گذین فرمالین کنید، این یک محلول سرطان زا است و سیستم تنفسی انسان را مختل میکند من بخاطر نبود کار دیگر مجبورا کار میکنم ولی در این اواخر دچار تنگی نفس شدیدی شدم.
  لطفا مراقب صحت تان باشید
  اول ایمنی بعد کار

  پاسخ
  • با سلام خدمت شما دوست عزیز، صنایع آرال شیمی تولید کننده ضدعفونی کننده های ارگانیک و دوستدار محیط زیست بر پایه پراستیک اسید و جایگزین فرمالین است، تمام تلاش تیم ما جایگزین کردن این محلول ها به جای ماده خطرناک و سرطانزای فرمالین است. محصولی که ما برای ضدعفونی در سالن های پرورش قارچ پیشنهاد می کنیم اگروسیب هست. سپاس از لطف و توجه شما.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید