۱۹ خرداد, ۱۳۹۹

ویدیو ضدعفونی هتل پارسیان اصفهان با محلول ضدعفونی کننده ارگانیک فوداسیب

بهداشت فردی و عمومی

هر فرد زمانی می تواند از سلامت خود مطمين باشد که در جامعه سالم زندگی کند. بنابراین رعایت بهداشت فردی و عمومی به منظور تضمین سلامت فرد و جامعه ضروری است. مواد شوینده و ضدعفونی کننده برای رعایت بهداشت تولید و عرضه می شوند.

یکی از مراکزی که از نظر بهداشتی اهمیت بسیار زیادی دارند هتل ها، رستوران ها و مراکز گردشگری هستند. این موضوع در مقاله مربوط به هتل ها و مراکز گردشگری به تفصیل بررسی شده است.

استفاده از تونل ضدعفونی

این روزها که با شیوع کروناویروس رو به رو هستیم، افراد زمان ورورد به هتل ضدعفونی می شوند. ضدعفونی لباس و دست به طور همزمان هنگام عبور از این تونل انجام می شود. هتل پارسیان کوثر اصفهان در این زمینه پیش قدم شده است. فرایند ضدعفونی پرسنل، مراجعین و خودروهای ورودی به هتل را با محلول ضدعفونی کننده ارگانیک فوداسیب انجام می دهد. در اینجا به صورت نمادین، گوشه ای از این فرایند را جهت آموزش نحوه ی انجام صحیح ضدعفونی، در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

همانطور که در بخش توضیح محصول فوداسیب ملاحظه می کنید، از این محصول می توان برای ضدعفونی سطوح، هوا، دست. میوه و سبزیجات استفاده کرد.

ژل ضدعفونی کننده دست

۱۵,۰۰۰ تومان۳۵,۰۰۰ تومان

ضدعفونی کننده اکسیدین RTU

۱۷,۵۰۰ تومان۲۲۰,۰۰۰ تومان

ضدعفونی کننده اکسیدین- فوداسیب

۳۵,۰۰۰ تومان۹۰۰,۰۰۰ تومان

ضدعفونی کننده اکسیدین-RTU.H

۱۸,۵۰۰ تومان۲۴۰,۰۰۰ تومان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید