۹ تیر, ۱۳۹۹

وبینار آموزشی صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی

انواع ضدعفونی کننده های صنایع

محصولات آرایشی و بهداشتی بخش بزرگی از نیازهای جامعه را در برمی گیرد. این محصولات مستقیم با پوست افراد در تماس هستند. باکتری و میکروب هایی که در آن ها وجود دارد به پوست منتقل می شود. در این صنعت نیز می توان از انواع ضدعفونی کننده های صنایع استفاده کرد.

به منظور رعایت بهداشت در صنایع مختلف اعم از صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی( صنایع نوشیدنی، صنایع لبنی، کنسرو و کمپوت، صنایع قند و شکر و ضدعفونی آب و فاضلاب، ضدعفونی سالن پرورش قارچ…)، صنایع کشاورزی و گلخانه، دام و طیور، آبزی پروری، سورتینگ و … از انواع ضدعفونی کننده ها استفاده می شود. بنابراین باید ضدعفونی کننده های صنایع مختلف را بشناسیم.

بنابراین یکی از مسئولیت های متخصصین شناخت انواع ضدعفونی کننده های صنایع می باشد. ضدعفونی سطوح، ضدعفونی دست، ضدعفونی سیستم CIP و COP و … موارد استفاده از انواع ضدعفونی کننده های صنایع می باشد.

وبینار آموزشی صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی

آرال شیمی جهت معرفی انواع ضدعفونی کننده های صنایع از وبینار آموزشی استفاده کرده است. این وبینار برای مشاوران بهداشت شهر یزد برگزار گردید. در این جلسه علاوه بر معرفی انواع ضدعفونی کننده ها، موارد استفاده و مزایا و معایب هر یک بیان شد.
خانواده اکسیدین به عنوان ضدعفونی کننده های سطح بالا در صنایع مختلف معرفی شدند. موارد استفاده از خانواده اکسیدین بسیار گسترده می باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر مقالات مربوط می توانید با آرال شیمی تماس بگیرید.

اکسیدین- اگروسیب

۵۸,۰۰۰ تومان۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان

ضدعفونی کننده اکسیدین- اگوسیب

۳۵,۰۰۰ تومان۶۰۰,۰۰۰ تومان

ضدعفونی کننده اکسیدین- فوداسیب

۳۵,۰۰۰ تومان۹۰۰,۰۰۰ تومان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید