انواع ضدعفونی کننده های صنایع

محصولات آرایشی و بهداشتی بخش بزرگی از نیازهای جامعه را در برمی گیرد. این محصولات مستقیم با پوست افراد در تماس هستند. باکتری و میکروب هایی که در آن ها وجود دارد به پوست منتقل می شود. در این صنعت نیز می توان از انواع ضدعفونی کننده صنایع استفاده کرد.

به منظور رعایت بهداشت در صنایع مختلف اعم از صنایع آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی( صنایع نوشیدنی، صنایع لبنی، کنسرو و کمپوت، صنایع قند و شکر و ضدعفونی آب و فاضلاب، ضدعفونی سالن پرورش قارچ…)، صنایع کشاورزی و گلخانه، دام و طیور، آبزی پروری، سورتینگ و … از انواع ضدعفونی کننده ها استفاده می شود. بنابراین باید ضدعفونی کننده های صنایع مختلف را بشناسیم.

بنابراین یکی از مسئولیت های متخصصین شناخت انواع ضدعفونی کننده می باشد. ضدعفونی سطوح، ضدعفونی دست، ضدعفونی سیستم CIP و COP و … موارد استفاده از ضدعفونی کننده صنایع می باشد.

وبینار آموزشی صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی

آرال شیمی جهت معرفی انواع ضدعفونی کننده صنایع از وبینار آموزشی استفاده کرده است. این وبینار برای مشاوران بهداشت شهر یزد برگزار گردید. در این جلسه علاوه بر معرفی، موارد استفاده و مزایا و معایب هر یک بیان شد.
خانواده پراکسیدین به عنوان ضدعفونی کننده های سطح بالا در صنایع مختلف معرفی شدند. موارد استفاده از خانواده پراکسیدین بسیار گسترده می باشد و برای کسب اطلاعات بیشتر علاوه بر مقالات مربوط می توانید با آرال شیمی تماس بگیرید.

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست