۲۶ فروردین, ۱۳۹۹

پیشگیری از کروناویروس

پیشگیری از کروناویروس

امروزه یکی از دغدغه ها و ‌مشکلات مهم جوامع بشری شیوع کرونا ویروس است. یکی از روش های جلوگیری از شیوع و پیشگیری از ابتلا به کرونا ضدعفونی کردن محیط و همچنین دست و هوا است.
ضدعفونی کننده های مختلفی در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند. ‌پراستیک اسید و هیدروژن پراکساید از جمله ضدعفونی کننده های توصیه شده توسط سازمان جهانی بهداشت( WHO) هستند. جهت مطالعات بیشتر می توانید به مقالات: مدیریت آب ، فاضلاب ؛ بهداشت و پسماند در مقابل کووید ۱۹، اکسیدین در فرودگاه مراجعه کنید.
آرال شیمی با تولید محلول های ضدعفونی کننده اکسیدین با نام های تجاری اکسیدین فوداسیب و اکسیدین سرفوسیب بر پایه پراستیک اسید در این زمینه فعالیت می کند.
جهت خرید و دریافت مشاوره رایگان می توانید با آرال شیمی تماس بگیرید.

ابزارک متن
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای
سبدخرید